Andami Comp

v Duminica, 03 Feb 2013

Ce avere au ?
Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Andami Comp
v Duminica, 03 Feb 2013

Atentie cand va dati demisia ca nu va mai luati banii.
F Duminica, 03 Feb 2013

de ce nu avem ce vinde ? Nu ne mai da nimeni cu plata la termen:(
eu Duminica, 03 Feb 2013

pe criza asta de locuri de munca isi dau oamenii demisia ?
DD Sambata, 26 Ian 2013

Penalizezi ca nu avem ce vinde?
DD Sambata, 26 Ian 2013

AS FI CURIOS SA VAD
agent Sambata, 26 Ian 2013

oare ei se penalizeaza ca sunt depzitele goale si nu ai ce vinde?
Timisoara Vineri, 25 Ian 2013

Aveti grija cei care vreti sa plecati ca va pune sa semnati tot felul de acte in ...
dd Vineri, 25 Ian 2013

si cand platesc dupa 3 luni mai si opresc din bani ca de suntem penalizati ca nu am avut ...
anonim Joi, 24 Ian 2013

FORBES:Avere: 35 milioane de euro Resedinta: Bucuresti Domenii: Constructii, imobiliare
Eva Miercuri, 23 Ian 2013

O sa le vina si controale , dar le mai vine mintea la cap? Ca dupa cum se vede au ramas ...
doareu Marti, 22 Ian 2013

Ar trebui dati in judecata ... Nu inteleg ca oamenii au si ei credite de platit si copii ...
Gugugugugugug Marti, 22 Ian 2013

N-am luat banii din noiembrie ... cum zicea cineva mai sus merge foarte bine fi9rma :(
anonimus Duminica, 20 Ian 2013

... ca sa va recuperati banii , daca sunteti in situatia ASTA, trebuie sa va adresati ...
n Sambata, 19 Ian 2013

ma mir cum mai rezista muncitori in halu asta la firma
Rosu Dan Sambata, 19 Ian 2013

Angajatorul trebuie sa respecte contractele de munca si sa-l educati ,ca o afacere ...
Ana Rosu - undelucram.ro Sambata, 19 Ian 2013

Buna ziua,Ma numesc Ana Rosu si sunt coordonatorul proiectului undelucram.roIn primul ...
M&M Sambata, 19 Ian 2013

cunosc pe cinva care lucreaza la ANDAMI si nu a luat banii din noembrie.
Stiati ca.... Sambata, 19 Ian 2013

-s-ar putea nici saptamana viitoare sa nu primim banii

Locuri de munca Randstad Romania Back Office position with German
Randstad Romania
Last update: 04.07.2017
Locuri de munca Teleperformance Romania If you speak advanced German or French, APPLY at this job!
Teleperformance Romania
ING Bank
Last update: 27.07.2017
Tehnician
  • Prima de vacanta
  • Concediu de crestere a copilului
Reprezentant
  • Masina de serviciu