Andami Comp

E-Mail: office@andami.ro
    Site: www.andami.ro

Forum despre Andami Comp

Abc Joi, 24 Oct 2013

Daca va uitati atent pe acel tabel veti vedea ca Firma Andami are datorii de 13 milioane euro. Asa ca daca ar intra in faliment vor trebui scoase la vanzare propietatile si poate mai recuperam ceva, terenul din Bucuresti unde are sediul valoreaza undeva intre 13-15 milioane euro plus celebrul cartier de vile din Corbeanca care valoreaza undeva intre 6-8 milioane euro doar ce este construit ca asa se mai pot construi inca 20 de vile , plus casa lor de pe malul lacului. Dar se poate ca toate bunurile sa fie girate pe la diferite Banci sau Firme... Eu zic falimentul daca se poate, daca nu cred ca avem foarte mult de asteptat si vom mai scrie inca 28 pagini pe aici si tot nu se rezolva.

C77 Joi, 24 Oct 2013

Ciudat. Eu m-am interesat la fondul de garantare la 2 zile dupa intrarea in insolventa si acestia au spus ca nu se pot platii salarii sau garantii din acest cont.

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Andami Comp
1 Joi, 24 Oct 2013

nu stiu cine esti, dar pari cam disperat, citeste cu atentie cele spuse mai sus. astia au datorii si la fondul de garantare, probabil ca de acolo s-au platit garantiile la gestionari, nu stiu daca la toti si unele salarii...

123 Joi, 24 Oct 2013

Pai si daca se cere falimentul ne recuperam banii sau ce se intampla?

1 Joi, 24 Oct 2013

stim asta, dar Fondul asta de garantare pentru ce este facut? si de ce sa aiba datorii si ...

XxX Joi, 24 Oct 2013

.... sa va dau un pont, vindeti aceasta poveste tragica la cancan si va luati 2-300 ...

123 Joi, 24 Oct 2013

Angajatii snu sunt inaintea bancilor? Pai asta inseamna ca vedem banii peste zeci de ...

... Joi, 24 Oct 2013

:-( Deci? Ce veste. Pai si daca se declara falimentul atunci nu trebuie sa vina doamna ...

2 Joi, 24 Oct 2013

Ori cand se declara falimentul , de la Fondul de garantare....

1 Joi, 24 Oct 2013

O sa primim banii imediat.... evident, dupa lichidarea datoriilor catre banci, asa spune ...

4321 Miercuri, 23 Oct 2013

Pai si cand o sa primim banii?

xxx :)) Miercuri, 23 Oct 2013

S-a numit in final un reprezentant al tuturor ...maria sa C...R pardon ! S Robu , ...

yyy Miercuri, 23 Oct 2013

vesti de la marea adunare are cineva???/

1 Miercuri, 23 Oct 2013

si poate totusi cineva sa ne spuna ce s-a intamplat la Marea Adunare sau s-a amanat din ...

1 Miercuri, 23 Oct 2013

Timisoara diseara ajunge mihai sa auzim ceva frumos

? Miercuri, 23 Oct 2013

sau Lafarge?

? Marti, 22 Oct 2013

STIE CINEVA CE SE PETRECE LA MAREA ADUNARE? A CERUT HENKEL FALIMENTUL?

MCI Luni, 21 Oct 2013

Se pare ca la Tm nu au avut curajul sa mearga.

Stiati ca? Luni, 21 Oct 2013

Potrivit legii 22/1969 art. 16 Firma Andami trebuia sa restituie gestionarilor garantia ...

robert Luni, 21 Oct 2013

am rugamintea sa va dezvaluiti cu totii identitatea,asa ne cunoastem mai bine si poate ...

Locuri de munca Procter & Gamble Procurement Specialist with French
  • Concediu de maternitate & paternitate
Inginer proiectant ...
Ceva idei noi din 2017 se poate ? Multumesc
nmerrynote 19.08.2017
1233 lei + bonuri de 9.57 lei/zi La OT se plateste dublu.
Alebooxoxo 19.08.2017
Promisiuni salariale nerespectate. Manageri incompetenti, impostori dpdv profesional. Nu te angaja aici decat daca esti disperat sau daca ...
Jack_London 19.08.2017
IT Support