ArcelorMittal

• Profil companie inactiv
  • Site: www.arcelormittal.com

Forum despre ArcelorMittal

fgman Miercuri, 14 Iun 2017

Buna ziua.cat dureaza in medie pana primim raspunsul dupa un interviu?

Areva Vineri, 16 Mai 2014

Radu, ai sustinut cumva interviul pentru postul de inginer sistem. Daca da, la nivelul cunostintelor de pc imi poti spune in ce mod se sustine evalurea - grila sau teste cu diverse situatii. Totodata, pe ce se pune accentul cand te evalueza?

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in ArcelorMittal
Radu Marti, 01 Apr 2014

De angajat,angajeaza,desi nu la capcaitatea la care o faceau in urma cu 2 ani.Pot doar atat sa confirm:sunt poate printre putinele firme din Galati care chiar iti dau un raspuns in urma interviurilor pe care le vei sustine.Primul interviu este unul verbal cu cei de la HR,iti vor testa cunostiintele de limba engleza/franceza sa vada cum te descurci,iar apoi vei fi chemat la al doilea interviu,unde vei da un test scris pentru a-ti verifica competentele de matematica,logica si cele de PC(operare,programare).Eu unul nu am reusit sa ma angajez(o singura pozitie a fost disponibila la acea perioada),dar cel putin au fost corecti si m-au sunat sa imi transmita raspunsul,lucru foarte rar intalnit in Romania in zilele astea.Salariul este undeva la 2500 RON brut,deci probabil undeva la 1700-1750 RON pentru inceput+bonuri de masa,iar programul de lucru este clasicul 9-18.

alt cetatean Luni, 03 Mart 2014

Se mai stie ceva despre ei? Eu constat ca au cateva anunturi de luni bune de zile, ...

Pentru a vizualiza toate informatiile te rugam sa intri in contul tau.

Cetatean Duminica, 02 Iun 2013

Mai functioneaza??? Am inteles ca au desfiintat sectii si le vand la fiare vechi.Pacat !

Pentru a vizualiza toate informatiile te rugam sa intri in contul tau.

Locuri de munca Honeywell Romania Process Engineer - SMT
Lugoj, Job national
Locuri de munca British American Tobacco Romania Junior Analyst Accounts Payable with Russian
British American Tobacco ...
Locuri de munca Continental Automotive Group Romania Mechanical Engineer - Manufacturing TSR
Continental Automotive Group ...
Locuri de munca Continental Automotive Group Romania Hello Algorithms! (Science Students) - ADAS (Sibiu)
Continental Automotive Group ...
Sibiu
Locuri de munca Coca Cola HBC Romania - Hellenic Automation Engineer
Coca Cola HBC Romania - ...
Campulung Moldovenesc, Gura Humorului, Vatra Dornei
Colegii au fost foarte ok iar timpul trecea destul de repede
Casier si lucrator comercial
Satisface cerintele clientilor,profesionalism in privinta clientilor
Angajat in sediul central
Dezvoltare,Cunoastere,Socializare,Comunicare