Arvato Romania

Forum despre Arvato Romania

bianca Marti, 25 Mart 2014

pe xbox salariile cu tot cu bonusuri la 8 ore e 1700 lei + bonuri de masa

angajatSB Luni, 10 Mart 2014

in sibiu e ok. oameni mai ok. se fac angajari tot pt. amazon si cred ca si pt. microsoft. salariul daca nu ma insel e de 2250 brut + bonusuri, ca agent in sibiu pe amazon.de.

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Arvato Romania
Gabi Duminica, 05 Ian 2014

Am o intrebare. Se mai fac angajari pe limba franceza la firma asta?

ana Miercuri, 30 Oct 2013

buna, poate sa imi spuna cineva care este nivelul de limba germana necesar? imi dau seama ...

miki Miercuri, 30 Oct 2013

stiti cum va fi platit proiectul Xbox? Cam cat se plateste pe engleza? (asa, ca de ...

inna Luni, 21 Oct 2013

stiti cumva cum e pe proiectul ASUS pe franceza?Cum e atmosfera de lucru..cat trebuie sa ...

Me Miercuri, 09 Oct 2013

Imi poate spune cineva cam care ar fi salariul pe engleza, proiectul Xbox?

sb Miercuri, 09 Oct 2013

cat se ia in sibiu pt. Customer serv. reprs.?

cineva Miercuri, 02 Oct 2013

stie cineva ceva de proiectul Xbox?

andreea Luni, 30 Sep 2013

In limba romana sunt proiecte la Arvato sau daca nu cunosti la perfectie engleza,germana, ...

redstar Joi, 12 Sep 2013

ziceti-mi si mie careva de proiectul XBOX ...ms

diana Miercuri, 04 Sep 2013

Pentru un student ar fi ok sau este atractiv sa lucrezi la Arvato? Cum stau lucrurile pe ...

hostess Joi, 04 Iul 2013

Am lucrat si eu la Arvato si chiar am avut multe de invatat. Nu e de stat mai mult timp ...

cry Marti, 14 Mai 2013

Poate sa imi spuna cineva in ce constau teste pe limba FR?

ildiko Sambata, 27 Apr 2013

salariu pe germana este 1800 + bonuri

oana Miercuri, 24 Apr 2013

salariul pe franceza este de 1500 ron

rrr Marti, 09 Apr 2013

Salut, Am lucrat la arvato aproape un an. Atmosfera e de vis si e super fain :> ...

Yoyo Marti, 19 Mart 2013

Poate cineva sa dea detalii legate de procesul de recrutare pt siteul din Brasov? ...

starr Sambata, 16 Mart 2013

cat platesc pe FR? stie cineva

k Marti, 12 Mart 2013

da, se dau o groaza de teste, dar nu sunt chiar asa periculoase

Locuri de munca Veo Worldwide Services (VEO Finances) Lucrator Logistica
Last update: 01.08.2017
Locuri de munca Manpower Romania Customer Service Advisor with Danish
ManpowerGroup Romania
Last update: 01.08.2017
Locuri de munca Assystem Romania Engineering Leader for Power-train (automotive)
Assystem Romania
  • Abonament la sala de fitness / masaj
Inginer proiectant ...
  • Concediu de maternitate & paternitate
Cristophor 20.08.2017
Care este salariul de bază ca reprezentant comercial pharma?
andreidp 20.08.2017
Ati fost angajat?
Edel 19.08.2017
NOC Technician
IT Support
Network engineer
Asistent manager
Hardware Specialist
Liber profesionistii, acei oameni care se descriu a fi proprii lor sefi, sunt din ce in ce mai numerosi pe piata muncii. Indiferent de ...
Acum insa urmeaza prima intalnire de lucru, cea in care seful se va comporta ca... seful, nu ca un partener de dialog, asa cum a fost la ...