Astra Asigurari

Fax: 021.318.8074 / 021.318.8075
    Site: www.astrasig.ro

Forum despre Astra Asigurari

Adi Joi, 27 Noi 2014

Eu am lucrat la Astra ca agent de vanzari on-line, ofereau 600 ron net plus comision din vanzari.
Sansele de promovare sunt destul de mici.
viitor Astra Vineri, 24 Ian 2014

De curand Astra a achizitionat compania de asig. AXA Romania ( asigurari de viata ).
Credati ca se va schimba ceva ?
Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Astra Asigurari
Roman Sambata, 06 Iul 2013

Se cam impute progresiv treaba, managementul e la pamant, rupt de realitate.
Lasa oamenii cheie sa plece ... si promoveaza prostiea ... stil romanesc(made in Romania)

Astra Asigurari = Titanic (a plutit cu mandrie insa acum dupa coleziunea cu aizbergul anult trecut se scufunda)
Daniel Joi, 11 Apr 2013

ce mai stiti despre Astra Asigurari? vad ca au o pozitie de Manager Proiect disponibila.
yh Vineri, 29 Mart 2013

imi cer scuze ca va scriu despre alta problema, e vorba de un furt de mari proporti ...
Astra Luni, 25 Feb 2013

se scufunda incet, dar sigur
lily Duminica, 14 Oct 2012

ceva nou despre Astra?
JOHN Sambata, 29 Sep 2012

Ca management sunt PRAFpestele de la cap se impute
ADMIN - undelucram.ro Vineri, 30 Mart 2012

Dorim sa aflam detalii din experienta voastra in firma Astra Asigurari, informatii despre ...

Locuri de munca Cameron Romania AP Accountant
Locuri de munca EBC Romania Area Sales Manager - New commercial vehicles
EBC
BUCURESTI, Craiova, Timisoara
Last update: 27.06.2017
Locuri de munca PriceWaterHouseCoopers Romania Internship in Advisory-Forensic department
PwC
  • Masina de serviciu
Recrutor
  • Telefon de serviciu
  • Teambuildinguri / evenimente de relaxare oferite de catre companie
Buna ziua! Ce salarii sunt la Aerotec, in productie, logistica? Am auzit foarte multe cunostinte spunand ca: este foarte lejer dpdv al ...
Pokke 26.07.2017
Jsm ! Ce feedback ti au dat?
26.07.2017
Astept si eu rezultatul la un interviu pt sales assistant in Orange Shop in mall.. stiti care ar fi salarizarea?Mie imi spunea cineva ca se ...
26.07.2017
Support Technician
Data Scientist
Business Operations ...
Business analyst
Field tehnician
Agent vanzari B2B
Opriți-vă un pic din ceea ce faceți și puneți-vă următoarele întrebări: dacă v-ați compara viața profesională de până acum ...
Potrivit unui proiect de lege anunțat de Ministerul Muncii, se are în vedere introducerea unui contract de munca la distanță de care ...