Austral Trade

E-Mail: sales@austral.ro
    Site: www.austral.ro

Forum despre Austral Trade

patita Luni, 25 Nov 2013

Si au am lucrat la AUSTRAL, la sediul central, din Bucuresti. Colegii sunt OK, lasa de dorit.

rTM Marti, 12 Mart 2013

Eu am lucrat la Austral si nu am plecat cu un gust amar. Dimpotriva, tot ce am invatat in 4 ani de Austral mi-a fost benefic. E adevarat ca din pozitia de vanzator nu ai sanse de promovare mai mari decat Coordonator vanzari pe vreo filiala dar ce pot spune e ca se investeste in oamenii, atentie, cu potential.

Ca sa lucrezi in vanzari si sa ai succes (baza solida de clienti respectiv un salar de minim 2500) trebuie sa "prinzi radacini" si asta inseamna cel putin 1 an de munca pe bune. 1 an de prospectare, 1 an de a invata toate tabieturile clientilor, ce le place, ce nu le place cand sa vinzi si ce sa vinzi.

La Austral se pot castiga 4000 de lei din pozitia de vanzator daca ai vointa si esti muncitor.

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Austral Trade
Candidat Sambata, 26 Ian 2013

Chiar am aplicat online la ei si mi-au vizualizat cv. Poate or sa ma sune.

Mda Miercuri, 17 Oct 2012

Recomand sa se duca cei care stiu pe ce se bazeaza, care stiu sa isi impuna punctul de ...

Pentru a vizualiza toate informatiile va rugam sa intrati in contul dumneavoastra .

Locuri de munca Lidl Romania Vanzator Avrig Full-Time (f/m)
Sibiu
Locuri de munca McDonald`s Romania Manager Trainee - McDonald\'s Oradea
McDonald`s Romania
Oradea
Locuri de munca Linea Directa Communications - Studio Moderna Fashion Group (Top Shop) Agent comercial Shopping City Piatra Neamt
Linea Directa Communications ...
Piatra Neamt
Locuri de munca Kaufland Romania Inspector preturi (f/m)
Kaufland Romania
Locuri de munca Lidl Romania Asistent Manager Magazin Roman str. Mihai Viteazu (f/m)
Roman
Reprezentant vanzari
Salariu atractiv, job dinamic, manager si colegi deosebiti.
Mediul de lucru;Intelegere;Colaborare
Colegii de serviciu, posibilitatea de a lucra part time, nu te plictisesti
Project Engineer
Stivuitorist