Avenir Telecom Romania - Internity

• Profil companie inactiv
  • Tel: 021.201.2919
    Fax: 021.201.2917/18
    Site: www.internity.ro

Acest angajator nu furnizeaza pentru moment continut personalizat pentru profilul sau.

Forum despre Avenir Telecom Romania - Internity

Diana Miercuri, 13 Nov 2013

bine ,dar n-am inteles cat e salariul pana la urma.salariul fix ma refer ca bonusurile...

Geo Vineri, 06 Sept 2013

Salariu mic, fara sanse de promovare. Nu poti vedea suma pe care trebuie sa o incasezi clientului la factura. Din acest motiv exista de multe ori discutii cu clientii. Nu exista comunicare.

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Avenir Telecom Romania - Internity
fost candidat Duminica, 02 Iun 2013

Am fost acum ceva timp la un interviu pt. o pozitie in dep. financiar contabil. Dupa ce ca sediul firmei este tocmai in Baneasa , nici macar nu au fost in stare sa imi trimita un feedback asa cum au spus.

hip hip Luni, 15 Apr 2013

Cum este atmosfera in departamentul HR?Cum se fac angajarile in acest departament?

Pentru a vizualiza toate informatiile te rugam sa intri in contul tau.

dexter Vineri, 29 Mart 2013

Salut am lucrat 5 ani 5 luni si 9 zile in firma , amplecat la 01 nov. 2012, eu am cerut ...

Pentru a vizualiza toate informatiile te rugam sa intri in contul tau.

Locuri de munca Ericsson Romania 1st Level Broadcast Engineer (Linux)
Ericsson Romania
Locuri de munca Telekom Romania Mobile Communications SA Reprezentant Vanzari Senior Segment Persoane Fizice
Telekom Romania Mobile ...
BUCURESTI, Job national
Locuri de munca Vodafone Romania Cloud & Hosting 2-nd Line Engineer (Network Security)
Locuri de munca Vodafone Romania Deployment Manager
Locuri de munca Vodafone Romania Cloud Infrastructure Specialist
Vodafone Romania
Stress putin, locuri de parcare, locatie faina (Piata Presei), colegi romani super de treaba, un ...
Inginer Mentenanta
Mediu de lucru curatDotari decente
Nu am nimic bun de adaugat
Inginer Mentenanta
Director adjunct