Axience Romania

Nu sunt evaluari
  • Site: www.axience.com

Forum despre Axience Romania

@John Duminica, 26 Mai 2013

si in cat timp trb sa le spui daca accepti sau nu ti-au spus care este procedura?
john Duminica, 26 Mai 2013

@II

Am primit oferta la aproximativ o saptamana dupa interviul cu CEO-ul.
Poti sa le dai un mail in care sa ii intrebi care e situatia ta ( daca iti fac vreo oferta ).

Bafta
Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Axience Romania
ll Duminica, 26 Mai 2013

@John
Eu nu am primit inca oferta, oare ai putea sa imi spui un interval, ca sa stiu de pe acum daca vreau sau nu, sa nu mai astept pana in iunie.Ms

P.S: iti las o adresa de email si poti sa imi scrii acolo: keep_47@yahoo.com
john Sambata, 25 Mai 2013

Salut. Si eu am avut cateva interviuri pe Skype cu persoane de la ei, am avut de facut o ...
ll Luni, 20 Mai 2013

Ba da, interviul final a fost fata in fata, atunci mi s-a dat si testul.
interviu Duminica, 19 Mai 2013

ceva noutati?
Liana Vineri, 17 Mai 2013

Sa inteleg ca nu a fost face to face??Interviul meu s-a amanat din motive tehnice.Ie ce ...
ll Vineri, 17 Mai 2013

Ei vor sa deschida biroul in Cluj.Acuma depinde si cate interviuri ai avut tu pana acum, ...
Liana Vineri, 17 Mai 2013

In Bucuresti.Cum a fost???
ll Vineri, 17 Mai 2013

Da, m-am intalnit eu cu el saptamana trecuta.Nu au inca sediu in Romania, dar au de gand ...
Liana Vineri, 17 Mai 2013

Au sediu inRomania?Am fost contactata de o indianca si ma voi intalni azi cu ceo-ul.Il ...
A_22 Joi, 16 Mai 2013

Eu am trecut prin trei interviuri, am avut de facut un assignment cu un deadline de aprox ...
ccc Joi, 16 Mai 2013

A ajuns careva la interviul final, cu CEO-ul?
me Duminica, 12 Mai 2013

salut ...am primit doar niste informatii generale, dar de altfel similar cu ce ar zice ...
? Sambata, 11 Mai 2013

salut ce iti mai spuneau in legatura cu ce va urma daca vrei sa impartasesti:)?
... Sambata, 11 Mai 2013

la telefon ai avut interviu?
anna Joi, 09 Mai 2013

Salut. Am fost recent contactata de ei pentru o pozitie de research. Deocamdata am primit ...

Locuri de munca SNC Lavalin Romania Travel and Expenses Associate
Last update: 03.05.2017
Locuri de munca Universum Events Art Director
Universum Events
Last update: 11.05.2017
Locuri de munca DK Global Recruitment Multinational companies are looking for Spanish speakers in Bucharest !   e
Last update: 25.07.2017
Reprezentant
  • Masina de serviciu
Recrutor
  • Concediu de maternitate & paternitate
Bonurile de masa se acorda abia dupa trei luni, timp in care seful de sector te face treptat sa renunti singur prin tot felul de mizerii, ...
idnick 28.07.2017
Pentru locatia din Timisoara stiti ceva?
DenisaDeni 27.07.2017
AnnA91 27.07.2017
IT Helpdesk
Vanzari
Consilier comercial
Analist
Producătorul de țigări Philip Morris si-a anunțat intenția de a modifica liniile de producție a fabricii de țigarete din Otopeni ...