Beta SA Buzau

Fax: 0238.710.779
    Site: www.betabuzau.ro

Forum despre Beta SA Buzau

zizo Duminica, 19 Oct 2014

Subscriu la ce au spus colegii de mai sus,o companie in care s-ar fi putut lucra foarte frumos dar , datorita management-ului, este practic imposibil.Unii trag in jug ca "boii" ca sa-si ia banii "oamenii din punctele cheie".Cand nu le mai convine iti dau un sut sau daca pleci de buna voie iti intenteaza un proces pentru "daune morale"- ca de erai un om important (daca chiar aduci daune morale companiei) dar nu meritai sa fii si tu motivat la randu-ti.

ss Duminica, 28 Apr 2013

pe mine m-au dat afara si am fost sef de birou,la fel cu un alt om,tot sef de birou si el,ambii fiind din bucuresti veniti. ne-au dat afara pentru ca ne faceam treaba si ii incomodam pe altii,dar asta e, deci in concluzie o experienta dezamagitoare

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Beta SA Buzau
Dorin Luni, 15 Apr 2013

Am auzit ca-s parolisti cu bani fata de alte firme

dino Marti, 12 Mart 2013

Va rog sa va feriti de aceasta firma,are foarte multe cazuri la tribunal(litigii de ...

Pentru a vizualiza toate informatiile te rugam sa intri in contul tau.

Locuri de munca Goodyear Dunlop Tires Romania SRL Business Process Coordinator - Billing Operations EMEA
Goodyear Dunlop Tires Romania ...
Locuri de munca E.On Romania Banking and Payments Associate (Italian Speaker, Fixed Term)
E.On Romania
Cluj Napoca
Locuri de munca MAHLE Componente de Motor SRL Controller
MAHLE Componente de Motor SRL
Arad, Timisoara, Lugoj
Locuri de munca Inter Informatics Catia V5 Design Engineer / Aerospace Engineer
Inter Informatics
BUCURESTI, Job national
Locuri de munca Continental Automotive Group Romania Global Learning Administrator Success Factors TSR
Continental Automotive Group ...
Developer
- colegii ok- te ajuta si exista suport personal- locatia e ok ca sunt multe restaurante in ...
Tehnician IT
salariu bun , beneficii bune