BG Soft SRL

• Profil companie activ
  • Site: www.bgsoft.ro

Forum despre BG Soft SRL

Coco_remix Luni, 24 Apr 2017

Am apucat 2 etape de interviu. Una cu tipa de la HR, a doua cu administratorul firmei (care e francez). Dupa ce am asteptat 30min pt ca doamna era in sedinta si nu s-a gandit sa spuna nimanui sa ma anunte ca mai dureaza (nu tu un pahar de apa intre timp macar), am avut prima discutie, in care vreo 40min a vorbit doar doamna, iar mie mi-a pus 3 intrebari a caror raspunsuri erau in CV. Nici nu stiu daca l-a citit inainte. Apoi am dat un test de logica in franceza la care am obtinut 19/20. A doua etapa, cu domnul din Franta, a durat 15min, din care 10 le-a vorbit la telefon. In franceza discutia... un om incruntat, iar "interviul" a avut loc in acelasi birou cu doamnele de la HR, la o masuta de cafea. Total neprofesional, total aiurea. Unde mai pui ca n-am mai auzit de ei dupa aceasta etapa, in conditia in care trebuia sa-mi trimita un mail cu refuzul. Mediul de lucru mi-a facut si el o impresie foarte proasta. Si daca m-ar fi ales, as fi refuzat. Pe scurt, oribil!

Mihai Sambata, 30 Aug 2014

salut, ce salarii ofera? pe RPG/Adelia? doar atat cat spune DCO ? :| ... sunt interesat si am experienta pe AS400 dar daca e atat de putin, 2000 lei... si e si un domeniu de nisa, astept cateva pareri va rog despre salarii, mersi!

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in BG Soft SRL
DCO Joi, 07 Aug 2014

Firma de oameni batrani, media de varsta fiind mult mai ridicata ca la alte firme de software. Esti tratat ca un robot. Toata lumea te urmareste si nu ai libertate. Se lucreaza pe tehnologii invechite ( Cobol ). Salariul e mediocru: 1000 - 2000 RON. Nu recomand!

Locuri de munca Kepler-Rominfo DevOps Engineer
Kepler-Rominfo
Locuri de munca Nobel Senior Java Backend Developer
Nobel
Locuri de munca Romanian Software - Human Resources Planning Business Analyst
Romanian Software - Human ...
Locuri de munca ALTEN Romania Database Administrator Specialist
ALTEN Romania
BUCURESTI, Job national
Locuri de munca Microsoft Romania Windows Directory Services Engineer with French
Microsoft Romania
-program flexibil-salariu decent
Operator calculator
Ai un manager excelent care greu gasesti in alte companii care te ajuta in toate problemele
Operator cnc
Era un job destul de ok, neavand un program foarte srict.
800 lei
Junior buyer