Bioeel SRL

Servicii Sanatate

• Site: www.bioeel.ro

Forum despre Bioeel SRL

DanaS Vineri, 31 Iul 2015

Buna!Am lucrat 7 ani in aceasta firma(la un punct de lucru) si am numai cuvinte de lauda despre aceasta!l,F.seriosi in ceea ce priveste salarizarea (niciodata nu a intarziat) platesc orele suplimentare ...si...f.amabili...toti...colegi"de colegi".Daca esti serios iti vor raspunde cu aceeasi moneda...

Selena Miercuri, 10 Iun 2015

Buna, vad ca nu s-a mai scris nimic de ceva timp.Stie cineva ceva despre cum e sa lucri la ei ptr postul de reprezentant vanzari prin telefon?

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Bioeel SRL
AnonimuL Luni, 16 Iun 2014

Am fost la 3 interviuri pentru a obtine un amarat de post de agent de vanzari pe care nu-l pot plati cu mai mult de 1200 lei/luna. Au o politica ciudata si vor rezultate rapide cu "nimic" in conditiile in care in partea de Sud-Est a tarii se lucreaza in anumite orase cu doar 7 farmacii...

Locuri de munca Regina Maria Internship IT @ Suport Aplicatii
Regina Maria
Locuri de munca Janssen Romania / Johnson & Johnson Romania SRL R2P Site Coordinator with French
Strainatate
Locuri de munca Janssen Romania / Johnson & Johnson Romania SRL Inventory Analyst
Strainatate
Locuri de munca Janssen Romania / Johnson & Johnson Romania SRL HR (Onboarding) Administration Specialist with German
Locuri de munca Biofarm Inginer
Biofarm
Sunt unii oameni super faini...
Internship
Am invatat foarte multe din portofoliul bancar si mi-am inbunatatit abilitatile de comunicare
Key account manager
Posibilitatea de învățare și dezvoltare personală.
Manager productie
Sef departament marfuri ...