Bitdefender

• Profil activ
  • Site: www.bitdefender.ro

Forum despre Bitdefender

lyn244 Sambata, 24 Sep 2016

Buna, aveti ceva informatii in legatura cu postul : Contract Management Responsible? Salariu, interviu? Multumesc

Keepcalm Marti, 06 Sep 2016

Foarte neseriosi, cheama oameni pe banda rulanta la interviuri apoi nu le mai dau nici un feedback. Asta inseama lipsa de profesionalism si spune mult despre ei, se duce apoi Talpes pe la ZF sau alt ziar de business si spune ca au mari dificultati in a gasi specialisti, pai daca voi va bateti joc de oameni la interviuri normal ca vorba circula si oamenii buni nu mai vin la voi.

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Bitdefender
AnonymousBd Luni, 21 Mart 2016

Testul care ti se da la interviu da impresia de seriozitate, macar acesta a fost super- k... Insa faptul ca in timp ce asteptam la interviu a venit o persoana si a spus ca ce e atata lume la interviu spune multe. Altii care dadeau testul au venit cu nush cata intarziere si au fost lasati sa-l dea... Faptul ca nici nu m-au chemat la al doilea interviu in conditiile in care toata viata mea am invatat si vb engleza inclusiv cu nativi de toate natiile, plus ceva experienta in call centre spune multe despre cat de obiectiv se dau posturile pe acolo. Compania care demonstreaza ca aparentele pot fi foarte inselatoare!

Curiozitate Luni, 30 Noi 2015

A fost cineva la interviu ptr QA-UNIX si poate spune in ce a constat interviul?

cosion Vineri, 14 Aug 2015

care sunt salariile pe senior qa?

Anonimm Marti, 14 Apr 2015

Am fost anul trecut la un interviu la ei.   Pro: -sediu frumos si zona ...

agm Joi, 26 Mart 2015

Buna! A fost cineva la interviu pentru postul de Product Marketing Manager la ei? ...

O_Tipa Duminica, 01 Mart 2015

Nu, dupa cum ma asteptam...

noobyy Joi, 26 Feb 2015

@O_TipaAi mai fost sunata inapoi ?

O_Tipa Luni, 09 Feb 2015

Am fost astazi la test pt Technical Support Engineer. Am fost 6 candidati, ne-a dus o ...

O_Tipa Duminica, 08 Feb 2015

Nu stie nimeni un salariu aproximativ pt Technical Support Engineer ? Va rugam :)

airam Sambata, 31 Ian 2015

Buna,Stie cneva ce se da la testul de Technical Support? care e salariul?Multumesc

elena_delia Luni, 19 Ian 2015

Buna,Stiti cumva care este programul de lucru al angajatilor?Merci

Andy Vineri, 09 Ian 2015

Salut. Stie careva cat este salariul pentru postul Technical Support Engineer ?

ciocolata Marti, 23 Dec 2014

1. Pentru a fi angajati aveti nevoie de o recomandare puternica din interior 2. Am lucrat ...

Mihai Duminica, 14 Dec 2014

Stiti cumva ce etape de salarizare exista pentru un inginer programator?(la orice firma)

Alex Vineri, 07 Noi 2014

Salutare,cam despre ce era testul tehnic?A mai fost cineva recent la interviuri la ei?Am ...

Nocomment Miercuri, 29 Oct 2014

Haideti sa va spun si umila mea parere. Totul a decurs ca pe roate. Mentionez ca era ...

bituldefenderul Marti, 28 Oct 2014

Interviu: dat 2 teste, ambele tehnice si in engleza. Nici-un fel de intrevedere, nimic ...

geo Joi, 04 Sep 2014

Am fost acum fix o saptamana la ei pt un post de office manager in cluj. Mi-au parut ...

Locuri de munca UPA Solutions Manager call center cu limba franceza
UPA Solutions
Last update: 31.07.2017
Locuri de munca Pirelli Tyres Romania Inginer de proces materiale R&D ( Slatina, Olt)
Pirelli
Slatina
Last update: 24.07.2017
Locuri de munca InCrys Computers QA Testing Analyst (Manual and/or Automation)
InCrys
Last update: 02.08.2017
Locuri de munca Nobel Telecom Customer Care Representative with Spanish and English ? entry level
NOBEL
Last update: 11.07.2017
Locuri de munca DK Global Recruitment Join our team in Cluj - Customer Support/Accounting roles with French!
Cluj Napoca
Last update: 04.08.2017
Network engineer
Game tester
  • Cafea sau sucuri oferite gratuit
  • Traininguri / formari profesionale oferite gratuit sau cu reducere
Inginer proiectant ...
  • Concediu de maternitate & paternitate
1233 lei + bonuri de 9.57 lei/zi La OT se plateste dublu.
Alebooxoxo 19.08.2017
Promisiuni salariale nerespectate. Manageri incompetenti, impostori dpdv profesional. Nu te angaja aici decat daca esti disperat sau daca ...
Jack_London 19.08.2017
Am lucrat aici o perioada. Companie mare, si cu cat e mai mare trateaza angajatii mai rau, ca se gaseste altul daca nu accepti conditiile. ...
comment 18.08.2017
Network engineer