British American Tobacco Romania

Fax: 021.311.5113
    Site: www.bat.com

Forum despre British American Tobacco Romania

Artemisa Miercuri, 27 Mart 2013

Buna!...Stie cineva ce teste se dau pentru postul de junior accountant?..si daca se poate aplica pentru postul asta chiar daca esti inca student?

Ionut Miercuri, 20 Mart 2013

Salut, o intrebare. Stie cineva ce se discuta la interviul pentru postul de merchandiser?
Cati pasi, cate interviuri trebuie sa treci? Va multumesc.

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in British American Tobacco Romania
Artem Joi, 28 Feb 2013

Buna! Pentru postul de Analyst Accounts Payable Russia stie cineva care e salariul?

Catalin Joi, 28 Feb 2013

Accounts Payable Junior - English speaker - 1600 RON

Pentru a vizualiza toate informatiile va rugam sa intrati in contul dumneavoastra .

John Miercuri, 27 Feb 2013

2100 lei, senior pe GL? Pai si atunci Junior pe Acc payable cat mai ia?

ich Miercuri, 27 Feb 2013

au posturi si pe limba germana?eu vb la nivel mediu un B1 -B2 .Credeti ca am sanse?

Dana Miercuri, 27 Feb 2013

Salut! Stie cineva care e salariul pentru postul de junior analyst cu limba rusa? Merci ...

Mircea Marti, 26 Feb 2013

Depinde pentru ce pozitie esti chemat la testare, spre exemplu pentru testul de seniorl ...

Catalin Luni, 25 Feb 2013

Salut! Dintre cei ce au fost la interviuri, va rog sa ne spuneti in ce consta testul de ...

nedumeit Joi, 21 Feb 2013

senior nu presupune 3 ani + experienta?geez..ma asteptam la cu totul alte scoruri..

w Joi, 21 Feb 2013

2100 lei

nedumeit Miercuri, 20 Feb 2013

Euro?

w Miercuri, 20 Feb 2013

2100 Senior GL

evie Marti, 19 Feb 2013

deci pana la urma nimic despre salariu:(((

minelli_m Marti, 19 Feb 2013

British, eu am dat abilitati numerice, engleza si conta

British Miercuri, 13 Feb 2013

minelli_m Ce teste ai dat la British? ai aplicat ca Senior GL cu rusa sau ca junior? ...

Andrei Miercuri, 13 Feb 2013

"minelli_m, Eu nu am fost pe vreo pozitie cu limba rusa. Eu am fost ca Senior GL cu ...

ana Miercuri, 13 Feb 2013

Stie cineva care este procesul de recrutare pentru un post de analyst finance - engleza ...

"minelli_m Marti, 12 Feb 2013

Andrei, cred ca am fost in acelasi timp la testele pt GL cu limba rusa. am fost chemata ...

Andrei Luni, 11 Feb 2013

Buna Ioana,Am fost la interviu pentru Senior GL cu engleza. Nu am primit raspuns, dar ...

Locuri de munca Johnson Controls International Romania SRL MECANIC INTRETINERE SI REPARATII MASINI DE CUSUT INDUSTRIALE
Johnson Controls ...
Ploiesti
Locuri de munca Continental Automotive Group Romania SLM eSign, emPower, Communication services and BPA - IT TSR
Continental Automotive Group ...
Locuri de munca Honeywell Romania Technical Support Specialist - French
Locuri de munca NXP Semiconductors Romania IoT Solutions Validation & Infrastructure Engineer
NXP Semiconductors Romania
Locuri de munca Continental Automotive Group Romania Serial Life Porject Manager- Manufacturing TSR
Continental Automotive Group ...
E-Commerce Asistent
Program lejer de lucru cu pauza de masa inclusa in program (8 h de lucru din care 30 min pauza de ...
Salariul este atractiv, programul foarte ok!
Supervisor
Program flexibil, colectiv tanar, colectiv ambitios
Integration Engineer
Agent livrator