British American Tobacco Romania

Fax: 021.311.5113
    Site: www.bat.com

Forum despre British American Tobacco Romania

Ionut Miercuri, 20 Mart 2013

Salut, o intrebare. Stie cineva ce se discuta la interviul pentru postul de merchandiser?
Cati pasi, cate interviuri trebuie sa treci? Va multumesc.
Artem Joi, 28 Feb 2013

Buna! Pentru postul de Analyst Accounts Payable Russia stie cineva care e salariul?
Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in British American Tobacco Romania
Catalin Joi, 28 Feb 2013

Accounts Payable Junior - English speaker - 1600 RON
John Miercuri, 27 Feb 2013

2100 lei, senior pe GL? Pai si atunci Junior pe Acc payable cat mai ia?
ich Miercuri, 27 Feb 2013

au posturi si pe limba germana?eu vb la nivel mediu un B1 -B2 .Credeti ca am sanse?
Dana Miercuri, 27 Feb 2013

Salut! Stie cineva care e salariul pentru postul de junior analyst cu limba rusa? Merci ...
Mircea Marti, 26 Feb 2013

Depinde pentru ce pozitie esti chemat la testare, spre exemplu pentru testul de seniorl ...
Catalin Luni, 25 Feb 2013

Salut! Dintre cei ce au fost la interviuri, va rog sa ne spuneti in ce consta testul de ...
nedumeit Joi, 21 Feb 2013

senior nu presupune 3 ani + experienta?geez..ma asteptam la cu totul alte scoruri..
w Joi, 21 Feb 2013

2100 lei
nedumeit Miercuri, 20 Feb 2013

Euro?
w Miercuri, 20 Feb 2013

2100 Senior GL
evie Marti, 19 Feb 2013

deci pana la urma nimic despre salariu:(((
minelli_m Marti, 19 Feb 2013

British, eu am dat abilitati numerice, engleza si conta
British Miercuri, 13 Feb 2013

minelli_m Ce teste ai dat la British? ai aplicat ca Senior GL cu rusa sau ca junior? ...
Andrei Miercuri, 13 Feb 2013

"minelli_m, Eu nu am fost pe vreo pozitie cu limba rusa. Eu am fost ca Senior GL cu ...
ana Miercuri, 13 Feb 2013

Stie cineva care este procesul de recrutare pentru un post de analyst finance - engleza ...
"minelli_m Marti, 12 Feb 2013

Andrei, cred ca am fost in acelasi timp la testele pt GL cu limba rusa. am fost chemata ...
Andrei Luni, 11 Feb 2013

Buna Ioana,Am fost la interviu pentru Senior GL cu engleza. Nu am primit raspuns, dar ...
Ioana Duminica, 10 Feb 2013

Andrei ai fost la interviu pentru Senior GL cu limba rusa, sau alta limba? inseamna ca ...

Locuri de munca HP Inc. Channel Pricing Advisor (#3012996)
HP Inc.
Last update: 24.07.2017
Locuri de munca UPA Solutions Farmacist - Pitesti, Mioveni, Ramnicu Valcea
UPA Solutions
Mioveni, Pitesti, Ramnicu Valcea
Last update: 19.07.2017
Locuri de munca Societe Generale European Business Services SA Junior Java EE Developer
Societe Generale European ...
Locuri de munca Accenture Romania Sales Operations Analyst with German
Accenture
Last update: 21.07.2017
Locuri de munca DK Global Recruitment Great career opportunity for Spanish speakers!   e
Tehnician
  • Masina de serviciu