CGS - Computer Generated Solutions - CGS Europe

BPO & Servicii

• Site: www.cgsinc.com

Forum despre CGS - Computer Generated Solutions - CGS Europe

cch Sambata, 17 Aug 2013

buna, poate cineva sa imi dea mai multe detalii despre proiectul sprint va rog frumos. program, salar, bonusuri, ore suplimentare, echipa. Multumesc!

gps Vineri, 16 Aug 2013

Munca trebuie sa fie suportabila pentru majoritatea angajatilor, altfel este o problema de management. Dar am vazut in multe firme la noi un management defectuos, gresit inteles si aplicat. Aceleasi cerinte/obiective cerute de un manager pot fi indeplinite in mod macar suportabil iar de alt manager in mod insuportabil, care te epuizeaza. Iar cand unul din acesti manageri este la varf se rasfrange asupra intregii companii.
Cei care nu stiu sa faca munca macar suportabila nu au ce cauta pe posturi de management la nici un nivel. Nu sunt buni de manageri. Ei vor sa fie o copie nereusita a managerului.

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in CGS - Computer Generated Solutions - CGS Europe
cornelia Vineri, 16 Aug 2013

eu lucrez pe proiectul sprint OS de aproape un an. colegii, colectivul, nota 10. managementul, si ma refer in mod special la team leaderi, pielea p.... nu toti evident, sunt si cativa care sunt ok insa majoritatea te fac sa te intrebi ce au facut de au ajuns pe acel post, pentru ca pe langa faptul ca nu se pricep, nu au nici macar un bun simt minim. se bat cu pumnul in piept ca scopul principal al nostru, al agentilor si al companiei este customer satisfaction, insa in realitate atunci cand e vorba sa faca o exceptie pentru un client sau pur si simplu sa te ajute cu ceva ce nu stii inca (pentru ca volumul de cunostinte necesar pe acest proiect este foarte mare iar in training nu se invata nici 10%), se fac ca ploua sau te anunta ca ar fi trebuit sa stii deja. te poti lovi de situatii complet inedite chiar si dupa un an sau chiar si dupa doi ani de cand lucrezi pe acest proiect, iar regulile si procedurile se schimba in permanenta, intr-un ritm absolut ametitor.

in afara de asta salariul este bun dupa parerea mea, iar daca te adaptezi, pana la urma poate sa fie ok, o vreme cel putin.

test Miercuri, 14 Aug 2013

multi glumeti pe aici? salarii peste 400 de euro la cgs? s-a spart o conducta pem aici. ...

constantina Miercuri, 14 Aug 2013

eu lucrez pe un proiect pe care sunt bonusuri saptamanale, unul lunar, si o a treia zi ...

Felis28 Marti, 13 Aug 2013

Maine am si eu un interviu cu cei de la CGS. O sa revin cu detalii.

vasilica Luni, 12 Aug 2013

@VellamoAbsolvent de marketing, sectia spoof-uri, nu?!?

Vellamo Luni, 12 Aug 2013

Nu ma intereseaza cum este la CGS, parere bune si proaste.Ma duc muncesc si plec acasa.Ma ...

Lisa Luni, 12 Aug 2013

Am fost si eu chemata la un interviu pentru postul Customer Care with English. La fel ca ...

pletosu Vineri, 09 Aug 2013

Eu sunt la suport pe engleza, iau vreo 35 in mana da sunt ruda cu un manager mai mare. Am ...

ioana Vineri, 09 Aug 2013

sincer mi se pare mult mai decent unde esti acum si ca bani si ca activitate

Robby Joi, 08 Aug 2013

Va salut, am citit efectiv toate paginile, am 21 de ani, de 2 ani lucrez pe un salariu de ...

bianca Miercuri, 07 Aug 2013

Buna! Ce vrei sa zici prin bonusuri de performanta constantina ca nu am auzit de la ...

constantina Marti, 06 Aug 2013

buna tuturor,si eu lucrez in cgs de cam 2 ani si jumatate si pot sa spun ca impartasesc ...

Ricky Marti, 06 Aug 2013

Buna, Am un interviu la cgs zilele astea, mai rau ca la actualul loc de munca nu are cum ...

cosmin Luni, 05 Aug 2013

buna tuturor eu personal lucrez in firma cgs de mai bn de 2 ani si intr-adevar pare ...

galbior Marti, 30 Iul 2013

deci nu stie nimeni nimic de posturile pe franceza? salariu, mediu de lucru, ceva ...

smy Luni, 29 Iul 2013

stie cineva de proiecte pe Germana ceva?Cat e salariul?Cum se lucreaza?

bobby Duminica, 28 Iul 2013

Sembraz001Inca nu stiu despre ce departament e vorba, stiu ca e ceva pe limba romana, eu ...

Myself Sambata, 27 Iul 2013

Salut tuturor! Va povestesc eu de o experienta recenta... Am aplicat pe internet la un ...

Locuri de munca DK Global Recruitment Open Jobs with Finnish! Find your next job in Bucharest!  RS
Last update: 18.08.2017
Locuri de munca DK Global Recruitment Portuguese speakers Most Wanted in Bucharest!- ITS role  RS
Last update: 04.08.2017
Locuri de munca Delphi Romania HR Summer Job (Admin&Payroll)
Delphi Diesel Systems
Iasi
Last update: 25.07.2017
Locuri de munca TELUS International Europe Customer Service Representative with English
TELUS International Europe
Last update: 01.08.2017
Locuri de munca OTP Advisors SRL Direct Sales Representative - Buzau
OTP Advisors
Buzau
Last update: 19.06.2017
Game tester
  • Concediu de crestere a copilului
Inginer proiectant ...
  • Concediu de maternitate & paternitate
Support Technician
  • Asigurare de viata
  • Teambuildinguri / evenimente de relaxare oferite de catre companie
Am lucrat aici o perioada. Companie mare, si cu cat e mai mare trateaza angajatii mai rau, ca se gaseste altul daca nu accepti conditiile. ...
comment 18.08.2017
Buna! Stie cineva cum decurge interviul pt contabilitate si cam cat ar fi salariul?Multumesc!
AndreeaCaras 18.08.2017
uite lucruri bune: http://portal.just.ro/3/SitePages/Dosar.aspx?id_dosar=300000000777465&id_inst=3#Informaţii_generale
lucruribune 18.08.2017
Special Pricing ...
Inginer proiectant ...
Account Executive
Game tester
Statisticile realizate de Institutul National de Statistica (INS) referitoare la evolutia economiei romanesti in primele sase luni ale ...