CGS - Computer Generated Solutions - CGS Europe

BPO & Servicii

• Site: www.cgsinc.com

Forum despre CGS - Computer Generated Solutions - CGS Europe

Nu are importanta Joi, 12 Iul 2012

In Bucuresti, din cate stiu eu, singurul proiect pe portugheza este Dell. Informatia s-ar putea sa nu fie corecta, dar in jurul a 550E.
Andrei Miercuri, 11 Iul 2012

stiti cumva cat se castiga pe lb. portugheza ?
Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in CGS - Computer Generated Solutions - CGS Europe
matty Luni, 09 Iul 2012

daca sunteti la inceput de drum, CGS e o sansa si e o sansa buna.

mai departe depinde de mai multi factori, insa aveti posibilitatea de a decide daca ramaneti sau plecati ;)
lol Vineri, 06 Iul 2012

Salut, eu m-am angajat la CGS saptamana asta. Am fost la 3 interviewuri, la primul m-au ...
Marian Joi, 05 Iul 2012

Am avut 2 interviuri la CGS Iasi. Primul interviu dat cu o team leadera a decurs ok, ...
Doru Luni, 02 Iul 2012

Am lucrat la CGS 3 luni. La inceput au parut ok si seriosi, dupa ce am trecut de cele 3 ...
eu Joi, 28 Iun 2012

Mai..am citit si eu cam ce scrieti voi pe aici si tin sa contrazic putin lucrurile: eu ...
Petre T. Luni, 25 Iun 2012

Se poate ajunge la 2000 RON, daca prinzi un proiect pe care se lucreaza si in ture de ...
spyder Duminica, 24 Iun 2012

@lemon: 20 de milioane pe engleza pt inceput mi se pare cam mult sincer. cel putin pt ...
lemon Duminica, 24 Iun 2012

Eu am maine la ora 10 interviu la ei si m-am interesat la prieteni daca stie cineva ceva, ...
Steff Vineri, 22 Iun 2012

azi m-a sunat cineva de la vodafone sa-mi propuna ceva. or fi cei angajati la CGS care ...
Petre T. Vineri, 22 Iun 2012

De vodafone, daca e cel de telesales pe romana: 800 RON + bonuri de masa; overtime si ...
chris Joi, 21 Iun 2012

stiti ceva de proiectul Vodafone de la CGS?
rich Joi, 21 Iun 2012

total de acord cu MMLyn. pana la urma mergi sa lucrezi nu sa stai degeaba. nu conteaza ca ...
MMLyn Miercuri, 20 Iun 2012

Buna !Nu stiu ce este atat forfota cu CGS-ul...Eu am lucrat la ei vara trecuta si mi s-a ...
ramona Marti, 19 Iun 2012

marrina,eu sunt la CGS din sibiu
ramona Marti, 19 Iun 2012

sincer eu lucrez la CGS si mi se pare ca sunt foarte ok.:)
claudiu Marti, 19 Iun 2012

ok am vazut linku de ejobs, sorry :)se poate aplica si direct la CGS?
claudiu Marti, 19 Iun 2012

unde pot aplica in Iasi?
me Luni, 18 Iun 2012

in cat timp primesti raspuns de la cgs dupa interviu? sibiu.multam.

Locuri de munca WNS Global Services Customer Service Agent with French / Italian - Constanta
WNS Global Services
Constanta, Job national
Last update: 25.07.2017
Locuri de munca DK Global Recruitment German speaker? A great career in a Multinational company is waiting for you. Apply now !   e
Last update: 25.07.2017
Locuri de munca Hipo.ro Internship, IT Asset Management for 6 months
Jobs from top companies in ...
Cluj Napoca
Reprezentant
  • Masina de serviciu
Recrutor
  • Concediu de maternitate & paternitate
Bonurile de masa se acorda abia dupa trei luni, timp in care seful de sector te face treptat sa renunti singur prin tot felul de mizerii, ...
idnick 28.07.2017
Pentru locatia din Timisoara stiti ceva?
DenisaDeni 27.07.2017
AnnA91 27.07.2017
Analist
IT Helpdesk
Consilier vanzari
Call Center Department
First level manager
Primele șase luni ale anului au adus în peisajul economic românesc cu 31.23% mai multe firme decât în perioada similară a anului ...
Agenția Națională pentru Ocuparea Forței de Muncă (ANOFM) a anunțat săptămâna aceasta faptul că pentru luna august are ...
Producătorul de țigări Philip Morris si-a anunțat intenția de a modifica liniile de producție a fabricii de țigarete din Otopeni ...