CGS - Computer Generated Solutions - CGS Europe

BPO & Servicii

• Site: www.cgsinc.com

Forum despre CGS - Computer Generated Solutions - CGS Europe

Bogdan Joi, 26 Iun 2014

Buna ziua tuturor! Citesc aici o multime de comentarii si nu stiu daca sa cheltui bani de deplasare pana la Bcuresti sau nu. Exista cineva sa ma ajute cu o informatie? Eu nu am lucrat niciodata in acest domeniu si nici nu am aplicat la nici un job (ei m-au gasit pe ejobs). Am foarte mare experienta pe limba portugheza, de aici si interesul lor banuiesc. Am o anumita varsta si pana ce imi gasesc un job, care sa corespunda cu asteptarile mele, ma gandeam sa incerc. Stie cineva cu cat este platit o persoana la inceput de cariera in acest domeniu (pe limba portugheza) si despe ce orar este vorba?
Va multumesc pentru amabilitate.
Astept cu nerabdare raspunsurile dvs.
O zi buna
Bogdan

mihai Miercuri, 25 Iun 2014

Care sunt orele de incepere pentru programul de noapte?

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in CGS - Computer Generated Solutions - CGS Europe
mihai Miercuri, 25 Iun 2014

no matter, iti multumesc pentru raspuns. Adica se lucreaza pana la 3/4 dimineata, cu ore suplimentare?? Se poate si chiar mai tarziu? Asta e groaznic...Dar se incepe la o ora fixa, nu?

no matter Marti, 24 Iun 2014

Cred ca scrie si in anuntul lor publicat pe site-urile acestea de recrutare ca programul ...

mihai Luni, 23 Iun 2014

Relu, si eu sunt din Sibiu as dori sa stiu programul de lucru pentru Sprint: se fac ore ...

mihai Luni, 23 Iun 2014

Buna ziua tuturor! Citesc aici o multime de comentarii si nu stiu daca merita sa merg la ...

anais Luni, 16 Iun 2014

Am fost la ei la interviu, te pun sa dai un test dupa care daca te vor esti sunat pentru ...

Monica Duminica, 15 Iun 2014

Am lucrat si eu la CGS aprox 10 luni, pe proiectul Sprint. Trainingul a durat o luna de ...

Andreea Marti, 10 Iun 2014

Lucrez la cgs de vreo 4 luni, pe Sprint, si desi parea super fain la inceput, am realizat ...

knight Luni, 09 Iun 2014

Salutare . Am lucrat aproape 7 luni, primele 3-4 luni all ok. dupa care back-upi si TL ...

c Miercuri, 04 Iun 2014

Primul test de la interviul pt posturile pe romana este pe calculator. Sunt 6 cerinte ...

Gigi Sambata, 31 Mai 2014

Are cineva idee in ce interval de ore se tine training-ul ?

Curios Sambata, 31 Mai 2014

Cine imi poate spune in ce consta cele 2 teste de la interviu pt. un post in lb.romana?

Sorin Joi, 15 Mai 2014

Cat este un salariu pentru limba rusa?

tamina Miercuri, 14 Mai 2014

Mersi frumos Maria, problema e ca trebuia sa fi cerut mai mult. Sunt pe AOL British si ma ...

relu Miercuri, 14 Mai 2014

Si eu m-am angajat pe Sprint la CGSSibiu ieri. Training de la 5 la 1 jumate si vom intra ...

Andreea Miercuri, 14 Mai 2014

dupa cat timp voi fi contactata pentru cel de-al doilea interviu?

maria Miercuri, 14 Mai 2014

@tamina : nu se poate renegocia

tamina Miercuri, 14 Mai 2014

Se poate renegocia salariul chiar daca am semnat contractul? Cel putin peste cateva luni?

maria Marti, 13 Mai 2014

Buna! Lucrez la CGS din august 2013 pe proiectul Sprint OS,este un proiect pe limba ...

Locuri de munca UniCredit Bank Acum ca ai absolvit, te asteptam sa-ti incepi cariera la UniCredit Bank!
UniCredit Bank
Locuri de munca G2 Travel Coordination Executive - Chinese Speaker
G2-Travel
Last update: 20.07.2017
Locuri de munca Societe Generale European Business Services SA Regulatory and Reporting Coordinator
Societe Generale European ...
Locuri de munca DCYpher Media Front-End Developer  Mid/Senior
  • Traininguri / formari profesionale oferite gratuit sau cu reducere
  • Teambuildinguri / evenimente de relaxare oferite de catre companie
Collection Officer
  • Concediu de maternitate & paternitate
  • Concediu de crestere a copilului
Buna,Am fost contactata pentru un interviu, pozitia consilier juridic insolventa. Va rog daca ma puteti ajuta cu detalii (desfasurare ...
cristina_pulbere2000 16.08.2017
Pentru sales admin analist aveti ceva informatii despre post, salarii etc?
melek2017 16.08.2017
Dupa absolvirea unei facultati de economie ajungi sa spui ca ai noroc daca esti angajat printr-un program de MANAGEMENT TRAINEE, cum e ...
Vilcea 15.08.2017
Coordonator Recrutare
Casier
Engineer
Reprezentant medical
Reprezentant comercial
Technical Support Engineer
Mai jos aveti cateva astfel de intrebari pe care nu ar trebui sa va temeti a le rosti. Daca primiti raspuns, puteti lua mai usor decizia de ...
Privita in ansamblu, piata muncii din Romania este una robusta, tara noastra avand chiar cel mai mic procentaj de someri din randul tarilor ...
Peste jumatate dintre angajati isi iau parte din treaba de la birou cu ei acasa, si asta nu din prea multa dragoste pentru compania pentru ...