Comdata Service

• Tel: 0737.735.949 / 0341.100.388
    Site: www.comdata.it

Forum despre Comdata Service

john Vineri, 10 Mai 2013

Salut toti userii acestui forum in primul rand in al 2-lea rand vreau sa va spun un lucru intersant despre Comdata acum 1 an am fost angajat al acestei firme sediul din galati in ceea ce priveste salarizarea si conditiile nu am plangeri insa vorbind de partea colectivului si a TL lasa de dorit.dupa cele 4 luni de munca la ei am fost anuntat instantaneu intr-o zi ca trebuie sa incetez activitatea in secunda urmatoare deoarece am facut o greseala de (backoffice).stand si gandinduma unde am gresit am chemat un coleg italian care ne asista la munca noastra si ne corecta.spre surprinderea tuturor nu era nici o greseala in ceea ce facusem si nici cu o zi inainte nici cu o luna inainte deci motivul a fost urmatorul:
-In cea de a 3-ea luna aflanduma printre cei 7 membri ai colectivului care se ocupau cu aceeasi munca plictisitoare ca si mie mi-a fost incredintat sa fac un schimb de cartele pre-pay de la un client la altul (nu stiu cati dintre voi cunosc acest lucru cum si ce fel dar este un pic mai complicat imaginandumi ca era pentru prima oara care il faceam fiind asistat de catre un italian care dorea sa vada cum ne descurcam) totul bine si frumos pana la un punct in care mam blocat trebuia sa inchid o cartela pre-pay si sa mut o alta cartela la un alt client cu creditul care era pe cartela care urma sa o inchid.aici m-am blocat la care italianul incepe sa ma faca cum ii vine la gura in fel si chip.imaginativa cum m-am simtit :(.in urma acestui incident a doua zi venind la jobul meu scump si drag am mutat cateva zeci poate chiar sute de abonamente intre clientri activand optiuni care mai de care :)) in pauza de masa mi-am dat demisia dar macar am fost impacat :)).

o parere Miercuri, 08 Mai 2013

din cate vad situatia acolo este complet neprofesionala, demisiile si concedierile pe banda... la fel si angajarile... vor avea urmari urate pentru ca vor fi rulati toti cunoscatorii limbii italiene din zona iar comdata va fi gata...

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Comdata Service
wst Marti, 07 Mai 2013

Salut , daca se poate sa imi spuna cineva daca limba italiana este necesara pentru backoffice , si mai exact ce activitate se desfasoara ca ocupant al unui job in backoffice . Am citit toate comentariile voastre aici , si sincer toate, sunt contra Comdata .. cu toate acestea totusi as vrea sa ma duc la un interviu , in mare parte vreau sa dobandesc niste experienta in domeniu :) sunt din Constanta . Multumesc anticipat . Daca e cineva interesat sa imi transmita mai multe detalii puteti pe aceasta adresa < popa.v.gabriel@gmail.com > Multumesc anticipat :)

ITM Duminica, 05 Mai 2013

Nu dau nume , nu fac afirmatia doar ca sa ma aflu in treaba dar in curand o sa trimitem ...

nastratin hogea Joi, 02 Mai 2013

@mario Ai grija omule cu nebunia asta. Sa lasi un job bun din Italia sau tarile ...

Mario Joi, 02 Mai 2013

O rugaminte am pentru eventualii "sfatuitori" care vor binevoi sa ma sfatuiasca ...

Mario Miercuri, 01 Mai 2013

Hmmm !....foarte interesant ce scrieti aici. Pareri pro si contra. Eu am aplicat de ...

amo Marti, 30 Apr 2013

@cu.fitzze SC IPS SRL langa palatul copiilor (blocul galben parter)tel 0251410002

cu.fitzze Marti, 30 Apr 2013

ma poate ajuta cineva cu un numar de telefon la Craiova?multumesc!

cu.fitzze Marti, 30 Apr 2013

unde aveti punct de lucru in Craiova?sub ce denumire este cunoscuta comdata?

elf Luni, 29 Apr 2013

am uitat sa specific ,ma intereseaza partea de back office

elf Luni, 29 Apr 2013

ce imi puteti spune despre punctul de lucru de la bucuresti? sunt ok? ma ref la salarii ...

. Luni, 29 Apr 2013

E deschis de 7 ani la Craiova

cu.fitzze Luni, 29 Apr 2013

se deschide punct de lucru la Craiova?

samy Duminica, 28 Apr 2013

De pastele lor la munca,de al nostru la munca,de 1 mai la munca ....Noi ,pana la ...

zzrasan Sambata, 27 Apr 2013

Munciti fratilor , doar pentru voi o faceti.Nu va place, asta e..sunt sute de firme unde ...

auto Luni, 22 Apr 2013

nu va mai plangeti atat, nu va tine nimeni cu forta

Mihai-IT Joi, 18 Apr 2013

Cred ca s-a inteles ceva gresit: eu m-am semnat Mihai-IT pentru ca sunt Mihai de la IT, ...

scandal Miercuri, 17 Apr 2013

buna seara, vad ca aici toata lumea are ceva cu Comdata Constanta, fratilor si eu muncesc ...

Marcel Marti, 16 Apr 2013

Se fac acuma angajari si pentru backoffice stie careva ?

Locuri de munca DK Global Recruitment Czech Order Management role in Bucharest ! Join now ! RS
Last update: 10.08.2017
Locuri de munca Brainspotting SRL Senior PHP Developer*
Brainspotting
Strainatate, Job national
Last update: 02.08.2017
Locuri de munca General Electric Romania Field Service Engineer, Diagnostic Imaging
General Electric
Last update: 02.06.2017
Network engineer
  • Tichete cadou
Inginer proiectant ...
  • Concediu de crestere a copilului
Ceva idei noi din 2017 se poate ? Multumesc
nmerrynote 19.08.2017
1233 lei + bonuri de 9.57 lei/zi La OT se plateste dublu.
Alebooxoxo 19.08.2017
Promisiuni salariale nerespectate. Manageri incompetenti, impostori dpdv profesional. Nu te angaja aici decat daca esti disperat sau daca ...
Jack_London 19.08.2017
Network engineer