Cora Romania

3.1
  • Site: www.cora.ro

Forum despre Cora Romania

gabita2000 Joi, 30 Mai 2013

Buna seara,revin....chiar nu stie nimeni ce salarii sunt la cora?

gabita2000 Vineri, 26 Apr 2013

Buna,cam ce salariu are o casiera de la trezor? Stie cineva?

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Cora Romania
xiro Duminica, 21 Apr 2013

Merg maine la un interviu si va rog sa-mi spune-ti ce fel de teste se dau !
Am inteles ca sunt teste de personalitate si de motivatie !!!
Multumesc !

Curios Joi, 28 Feb 2013

Salutare!Cunoaste cineva despre ce sunt testarile scrise din cadrul interviului de la ...

SM Miercuri, 20 Feb 2013

salut, eu pot sa va spun ca am avut o experienta ok cu cora. am fost de caurand la un ...

bogdan Marti, 12 Feb 2013

salut, ce imi puteti spune despre directia IT din cadrul cora?multumesc!

Cipp Luni, 11 Feb 2013

Buna,Va recomand sa aplicati pe http://www.cora.ro/#/formular_cariere si uploadati cv-ul ...

iubi Luni, 11 Feb 2013

o adresa de ru pentru recrutare ?

adriana Luni, 28 Ian 2013

si eu as avea nevoie de o adresa de email ca sa trimit un cv pt bucuresti..poate o stie ...

Diana Luni, 28 Ian 2013

Buna ziua ! Puteti sa-mi dati o adresa Resurse Umane Cora .Doresc sa trimit CV pentru un ...

pic si poc Vineri, 18 Ian 2013

eu am fost ieri la interviu pentru lucrator comercial,800 net plus bonuri

faranume Vineri, 02 Noi 2012

In general salariile sunt mici in aceasta firma, doar pe IT gasesti de la 4000 ron net in ...

Fabio Marti, 23 Oct 2012

650 lei + bonuri

elena Duminica, 21 Oct 2012

Ce salariu aproximativ are o casiera full time?

Locuri de munca Manpower Romania Reprezentant vanzari - produse farmaceutice
ManpowerGroup Romania
Arad
Last update: 02.08.2017
Locuri de munca Veo Worldwide Services (VEO Finances) Agent contractari si achizitii cu limba italiana
VEO Worldwide Services
Brasov, Constanta, Iasi
Last update: 21.08.2017
Locuri de munca Capgemini Romania Application Support Analyst with French & English
Capgemini Iasi
Iasi, Suceava, Job national
Last update: 14.07.2017
Locuri de munca DK Global Recruitment Czech speaker? Open roles in Bucharest! Apply now ! RS
Last update: 18.08.2017
  • Pachet gradinita copii
Game tester
  • Traininguri / formari profesionale oferite gratuit sau cu reducere
Inginer proiectant ...
  • Concediu de crestere a copilului
Merci meme123! O companie care se respecta ar trebui sa faca acest lucru, parerea mea. Am mai fost la interviuri la alte firme si am ...
Gya33 21.08.2017
Cristophor 20.08.2017
Care este salariul de bază ca reprezentant comercial pharma?
andreidp 20.08.2017
Manager Trainee
NOC Technician
IT Support
HR Specialist
Confidential
Aceasta este concluzia la care a ajuns un studiu realizat de catre o echipa mixta de cercetatori din Olanda si Israel. Autointitulat primul ...
Liber profesionistii, acei oameni care se descriu a fi proprii lor sefi, sunt din ce in ce mai numerosi pe piata muncii. Indiferent de ...
Acum insa urmeaza prima intalnire de lucru, cea in care seful se va comporta ca... seful, nu ca un partener de dialog, asa cum a fost la ...