Credit Europe Bank

• Profil companie inactiv
  • Site: www.crediteurope.ro

Forum despre Credit Europe Bank

Anonim306 Miercuri, 25 Nov 2015

Am lucrat la ei si salariile in nici un caz nu ating suma precizata in Call Center. Undeva la 14 mil plus bonuri, mult stres, sefii tipa la tine, sarbatori (craciun, revelion) muncite, etc etc. NU se merita!

Claudia30 Miercuri, 05 Aug 2015

Buna ziua,

Stiti cumva cam ce salarii sunt ptr CEO Personal Assistant?
A lucrat cineva pe postul respectiv?

Multumesc

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Credit Europe Bank
lili Luni, 24 Nov 2014

Va rog sa imi transmiteti care sunt in principal atributiile unui manager de relatii cu clientii (retail). Si daca salariul pentru o sucursala din provincie poate atinge 2500 lei?
Multumesc

petrus Joi, 09 Oct 2014

Aveti idee ce salarii sunt pentru analist carduri ?

Pentru a vizualiza toate informatiile va rugam sa intrati in contul dumneavoastra .

Haldir Miercuri, 24 Sept 2014

Geo, Pana la 2500 RON..

Geo Miercuri, 24 Sept 2014

SalutareAveti idee ce salarii sunt pentru Relationship manager intr-o sucursala din ...

gabrielle_g Marti, 15 Iul 2014

rika ai fost la interviu? M au sunat si pe mine pt. Jobul asta.

rika Luni, 14 Iul 2014

Buna ziua,Pentru pozitia de analist carduri, care ar fi salariul?ms!

elenuk Sambata, 29 Mart 2014

dar ce spuneti de domeniul IT- bucuresti? tot pentru ce...

Haldir Luni, 10 Feb 2014

Rumble, spune pe ce regiune si iti voi da pe tava pana si ce salar trebuie sa ceri la ...

ready2rumble Miercuri, 22 Ian 2014

@haldir Sa spunem ca sunt dispus, cam ce salariu se da ?Da-mi un exemplu sau doua pe ...

mada Miercuri, 04 Dec 2013

se mai fac angajari?

Elena Marti, 19 Nov 2013

Hello, am fost la interviu pentru postul de INBOUND AGENT, am avut interviu cu 2 ...

leona Duminica, 27 Oct 2013

Salariul ok , depinde si de rezultate, insa managementul lasa de dorit.

haldir Joi, 25 Iul 2013

Depinde de judet, dar esti dispus sa folosesti masina personala? Se deconteaza doar ...

adrian Marti, 28 Mai 2013

pentru field colector cat ar fi salariul?mediul de lucru e ok?

geo Vineri, 22 Mart 2013

am lucrat pentru ei pe call center iar salariul net era de vreo 1900-2000 ron la care se ...

ana Vineri, 15 Feb 2013

nu cred ca se castiga 2400 la call-center.in mai toate bancile se castiga maxim 1500...

me Miercuri, 30 Ian 2013

stie cineva cat se castiga pe it?

s.c.i. Marti, 29 Ian 2013

Stie cine cat poate avea un director de sucursala C.E.B. ? sau chiar si un auditor ...

Locuri de munca Mazars Romania IT JUNIOR ANALYST
Mazars Romania
Locuri de munca Easy Asset Management IFN SA (iCredit) Manager Echipa Sighetu Marmatiei
Easy Asset Management IFN SA ...
Sighetu Marmatiei
Locuri de munca Mellon Romania Sales Representative- Drobeta-Turnu Severin
Mellon Romania
Drobeta Turnu-Severin
Locuri de munca Kruk Romania Team Leader Outgoing Correspondence Team (Targoviste)
Kruk Romania
Targoviste
Locuri de munca Alpha Bank Romania REFERENT RETENTIE CLIENTI - RESPONSABILITATI DE TEAM LEADER
Alpha Bank Romania
Transport planner
Industrie dinamica, provocari continue, rampa de lansare
Profesionalism, dedicatie, smpatie.
Montator subansamble