D.R.I.M. Daniel SRL

Comert

Nu sunt evaluari

Forum despre D.R.I.M. Daniel SRL

DOI Miercuri, 22 Mai 2013

se castiga peste 1500 ron in bucuresti ca si agent ? sau doar vise ....?

adi Luni, 20 Mai 2013

La Drim Valcea e cel mai de rahat sediu , cu cele mai ruginite masini si cei mai naspa oameni...ca sa nu mai vorbim de salariul de mizerie care ti se da in conditiile in care tu muncesti non-stop. NU RECOMAND NIMANUI SA LUCREZ CU EI! cascati ochii bine inainte sa va faceti o angajare ca riscati sa munciti degeaba!

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in D.R.I.M. Daniel SRL
om bun Sambata, 18 Mai 2013

cosmin pare ocupat sa numere sau sa cheltuie banii castigati la Drim, oricum asteptam cu interes sa ne comunice acea medie si il mai rog sa ne spuna la ce divizie lucreaza si cati ani va mai sta cu 600 ron salariul fix, banuiesc ca nu vrea sa iasa la pensie cu 400 ron

interesat Miercuri, 15 Mai 2013

cosmin, ne poti spune o medie aproximativa?

Cosmin.drim Marti, 14 Mai 2013

Daca muncesti iti iei bani de nu mai stii de ei. Eu lukrez de un am si sunt extrem de ...

cineva Duminica, 12 Mai 2013

va recomand sa incercati la orice alta firma de distributie:top cs, top brands, ...

om sincer Joi, 09 Mai 2013

@ pic: bonus de paste, craciun ?Nu exista asemenea notiuni complicate la aceasta firma

om sincer Joi, 09 Mai 2013

@ om bun:felicitari, ai reusit sa transmiti esenta acestei companii, desi consider ca ai ...

om bun Joi, 09 Mai 2013

bonus de paste, craciun... DOAR IN VISE

pic Vineri, 03 Mai 2013

bonus de paste, craciun ?

candidatu Miercuri, 24 Apr 2013

Am fost pe teren cu un agent pentru cateva ore si am tras rapid concluzia: nu e de stat! ...

om bun Sambata, 20 Apr 2013

va salut pe toti cei ce cautati informatii despre aceasta companie. prima bila neagra ...

o fata Vineri, 12 Apr 2013

stie cineva daca pe divizia l"oreal este mai bine ,adica cam ce bonus minim se ofera ...

alt eu Joi, 11 Apr 2013

initial ti se spune ca salariul fix este 1000 ron, dupa care ca e de fapt 800... dar vei ...

eu Joi, 11 Apr 2013

stie cineva daca se ia mai putin de 500 ron la bonus ?

DRIM ON Duminica, 24 Mart 2013

Peste minunatul salariu de 600 ron se primeste intre 500 si 1500 ron... dupa traghete, ...

un om suparat Vineri, 15 Feb 2013

mersi de raspuns ,totusi poti afla salariul minim al unui agent ?............ vreau sa ...

CIP&DEI Vineri, 15 Feb 2013

frate la depozitul asta programul normal este de la 7 - 16 ......dar nu se respecta au ...

un om suparat Joi, 07 Feb 2013

va rog daca stiti cam la cat ajunge salariul unui agent in vanzari pe unul din sectoarele ...

sobolanu Joi, 10 Ian 2013

asa e,are dreptate

Locuri de munca APT Resources and Services SRL Business Specialist with Spanish
APT Resources & Services SRL
Last update: 26.07.2017
Locuri de munca KPMG Romania Grads Recruitment - Juniors in Audit
KPMG Romania
Last update: 07.07.2017
Locuri de munca DK Global Recruitment Excellent salary package for Polish speakers in Timisoara!-HRSS RS
Last update: 09.08.2017
Game tester
  • Traininguri / formari profesionale oferite gratuit sau cu reducere
  • Teambuildinguri / evenimente de relaxare oferite de catre companie
Inginer proiectant ...
  • Asigurare medicala pentru membrii familiei
Merci meme123! O companie care se respecta ar trebui sa faca acest lucru, parerea mea. Am mai fost la interviuri la alte firme si am ...
Gya33 21.08.2017
Cristophor 20.08.2017
Care este salariul de bază ca reprezentant comercial pharma?
andreidp 20.08.2017
Manager Trainee
NOC Technician
IT Support
HR Specialist
Confidential
Aceasta este concluzia la care a ajuns un studiu realizat de catre o echipa mixta de cercetatori din Olanda si Israel. Autointitulat primul ...
Liber profesionistii, acei oameni care se descriu a fi proprii lor sefi, sunt din ce in ce mai numerosi pe piata muncii. Indiferent de ...
Acum insa urmeaza prima intalnire de lucru, cea in care seful se va comporta ca... seful, nu ca un partener de dialog, asa cum a fost la ...