Dacris

• E-Mail: office@dacris.net
    Site: www.dacris.net

Forum despre Dacris

BPS Vineri, 18 Mart 2016

Locatia :Otopeni.Program lucru :9 ore iar miercurea de la 6-15 prin rotatie.Recrutotii: cei mai slabi cu care am avut ocazia sa ma intalnesc.
Parere personala : neprofesionisti ( au prelungit interviul nejustificat intr-o incapere neincalzita si am stat imbracata, un al doilea interviu a lipsit, raspunsul trebuia sa l primesc intr-o saptamana si au trecut 2, cand au sunat intr-o zi de joi au zis ca-mi raspund pana vineri dar au revenit miercurea urmatoare).
Raspunsul este al HR MANAGER-ului :

Pentru pozitia de Agent Servicii Clienti.
Conditiile ofertei sunt urmatoarele:
- contract de munca pe perioada nedeterminata
- pachet financiar fix - 1.550 lei, format din:
* salariu net: 1.250 lei
* bonuri de masa: 200 lei (in functie de numarul de zile lucrate in luna)
* decontare transport: 100 lei (pana la punctul de intalnire cu microbuzul firmei - respectiv Piata Victoriei sau Piata Presei Libere)
- bonus de performanta - maxim 300 lei, in functie de realizarea indicatorilor de departament
- echipamente: desktop
- training in functie de nevoi
- concediu de odihna: 21 de zile + zile suplimentare in functie de vechimea totala in munca
- alte beneficii

scorpyonu05 Marti, 17 Mart 2015

Salarii stie cineva? Pe vanzari business

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Dacris
martinicaursulica Miercuri, 24 Iul 2013

CA LOC DE MUNCA ESTE OK.

Locuri de munca Continental Automotive Group Romania IT Engineer for Server and Cloud - IT TSR
Continental Automotive Group ...
Locuri de munca Continental Automotive Group Romania Plant Purchasing Buyer - TSR
Locuri de munca Autoitalia Group Specialist garantii auto
Autoitalia Group
Locuri de munca MGI Coutier Tehnician laborator
MGI Coutier
Locuri de munca Continental Automotive Group Romania Hardware Engineer - Control Units - CVAM TSR
Continental Automotive Group ...
Tehnic este foarte ok. Au proiecte interesante, important e sa fii pasionat.Majoritatea colegilor ...
Java developer
Oameni placuti in general.Atmosfera relaxata de munca.Management profesionist.Team building-uri ...
Brand, cursuri, colegi ok
Area Sales Manager