Danfoss District Heating

Danfoss District Heating

• Site: www.danfoss.ro

Acest angajator nu comunică, momentan, despre brandul său în comunitate.

Reprezinți compania?
Activează-ți profilul

Forum despre Danfoss District Heating

RODH0107 Vineri, 03 Iun 2016

Salut
Am lucrat la ei peste 5 ani
Cele scrise mai sus svut adevarate..pentru cei de la depozit incarca si descarca marfa la -20/+40 grade...e zgomot si praf
Legat de bani se dau la timp si in perioadele bune ale fabricii se castigau pe depozit intre 2500 si 4000 ron in productie 5000-6000
Partea negativa a acestei entitati este discriminarea-gulere albe si gulere murdare....dar nu toate gulerele albe o duc bine unii au niste salarii mediocre in comparatie cu sefii si munca pe care o depun
Sunt cativa indivizi pe acolo care strica atmosfera, dar mai sunt si altii...acuma depinde. 95% sunt ok si chiar poti face treaba cu ei
In periada iaonuarie-martie esti tinut acasa obligatoriu..ti se ia din concediu si din orele acumulate suplimentar in anul anterior
Concediu o saptamana de Craciun si vara cu chiu cu vai una maxim doua acuma depinde de sef

cris_tig
A răspuns lui RODH0107
Joi, 05 Iul 2018

Propun sa mai discuti recent cu angajatii atelierului ... daca conditiile nu sunt ok , nu cred ca ar mai lucra la noi . Sunt totusi angajati care au plecat si dupa cateva luni au revenit la Danfoss.

zuzu11111 Marți, 10 Mai 2016

Vad ca angajaza destui oameni, dar scrie la un moment dat ca perioada de proba este de 3 luni. Mai sus scrie 3-6 luni, dar cum vine asta, dupa 6 luni sa te dea afara, pentru ca apoi sa reia intreg procesul de recrutare?

cris_tig
A răspuns lui zuzu11111
Joi, 05 Iul 2018

Perioada contractuala pentru High season este de 6 luni , la final de sezon , angajatilor care s-au dovedit muncitori si au dorit extinderea periaodei contractuale , le-a fost oferita aceasta posibilitate .