Danone PDPA

• Tel: 021.204.6204
    Site: www.danone.ro

Forum despre Danone PDPA

justagirl Miercuri, 04 Iul 2018

Buna, cum sunt platite joburile part-time? Ce mai puteti spune despre Danone in 2018?

alexandra_alexa Duminica, 01 Feb 2015

Buna, poate sa.mi spuna cineva despre mediul de lucru in departam de finance / controlling?
ma intereseaza daca echipa este ok, daca se sta foarte mult peste program si daca este echilibru intre viata personala si job? deasemenea am citit mai sus ca oamenii sunt in pericol sa fie dati afara....este valabil si in acest departament si in ce masura daca iti faci treaba si esti un om la locul tau? multumesc pt ajutor. as fi tare recunoscatoare daca mi.ati da un raspuns cat de repede se poate ... tinand cont ca am familie si un copilas de 1 an. sa stiu si eu in ce ma bag :d.

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Danone PDPA
toni Duminica, 12 Ian 2014

Depinde. Unul pe care il stiu eu are 1600, dar la ei depinde mult de bonusuri - ca peste tot in vanzari. Insa dupa parerea mea, depinde mult si ce sefi ai.

CuBu Miercuri, 18 Dec 2013

cat castiga in medie un agent de vanzari?

Bia Luni, 15 Iul 2013

Buna Diana B, ai fost la ei la interviu...cum a decurs si care sunt salariile daca stii?

Diana B Miercuri, 10 Iul 2013

Buna ziua!Stie cineva mai multe informatii despre postul de la Receptie??Cum este platit ...

Locuri de munca Sloop Internship Trade Marketing & Sales
Sloop
Locuri de munca URSUS Breweries / SABMiller Intern Procurement - temporar 3 luni (full time)
URSUS Breweries / SABMiller
Locuri de munca Mellow Drinks Internship - Finance
Mellow Drinks
Locuri de munca L`Oreal Romania Internship Customer Care - perioada determinata, 3 luni
L`Oreal Romania
Locuri de munca Nexus Electronics SRL Software Developer
Nexus Electronics SRL
BUCURESTI, Cluj Napoca, Satu-Mare
- diversitate de tehnologii folosite- atmosfera de lucru placuta- program flexibil
Ass Manager Departament
-discount 50% la articole, in limita a 2500 lei anual-prima de Craciun-trainning-uri in Austria, ...
- pachet salarial ok ( salariufix + bonuri de masa + bonusuri in vanzari)- colectiv tanar si super ...
QA Engineer
Accounts Receivable