Danone PDPA

• Tel: 021.204.6204
    Site: www.danone.ro

Forum despre Danone PDPA

justagirl Joi, 20 Sept 2018

Din experienta voastra Nele Weyens da un feedback candidatilor? Eu am patit sa imi confirme prin telefon ca sunt calificata pentru urmatoarea etapa, aceea de a vedea sediul si a discuta cu managerii din Bucuresti. I-am trimis 3 e-mail-uri si nici pana in ziua de astazi nu a revenit cu un raspuns. Dupa 3 luni, anuntul de Junior Regulatory Manager este inca pe site si continua sa fie reactualizat de la luna la luna. ce am putea intelege din asta?

justagirl Miercuri, 04 Iul 2018

Buna, cum sunt platite joburile part-time? Ce mai puteti spune despre Danone in 2018?

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Danone PDPA
alexandra_alexa Duminica, 01 Feb 2015

Buna, poate sa.mi spuna cineva despre mediul de lucru in departam de finance / controlling?
ma intereseaza daca echipa este ok, daca se sta foarte mult peste program si daca este echilibru intre viata personala si job? deasemenea am citit mai sus ca oamenii sunt in pericol sa fie dati afara....este valabil si in acest departament si in ce masura daca iti faci treaba si esti un om la locul tau? multumesc pt ajutor. as fi tare recunoscatoare daca mi.ati da un raspuns cat de repede se poate ... tinand cont ca am familie si un copilas de 1 an. sa stiu si eu in ce ma bag :d.

Oferte care ti s-ar potrivi

Locuri de munca ALTEN Romania

Bucharest

Locuri de munca Pepco Romania

Bucuresti

Locuri de munca ING Romania

Bucuresti,

toni Duminica, 12 Ian 2014

Depinde. Unul pe care il stiu eu are 1600, dar la ei depinde mult de bonusuri - ca peste ...

CuBu Miercuri, 18 Dec 2013

cat castiga in medie un agent de vanzari?

Bia Luni, 15 Iul 2013

Buna Diana B, ai fost la ei la interviu...cum a decurs si care sunt salariile daca stii?

Diana B Miercuri, 10 Iul 2013

Buna ziua!Stie cineva mai multe informatii despre postul de la Receptie??Cum este platit ...

Molson Coors
Flex Romania
Hella Romania
Arad, Timisoara, Lugoj
Nestle Romania
Molson Coors
Mediu prietenos, colegi dispusi sa ajute
Proiecte multe si interesante, mediu de lucru fara stres
QA Tester
Interviu usor, fara multe cerinte
Concurs
Agent relatii clienti
Customer support with ...
Account Manager