DATACOR SRL

• www.datacor.ro

Acest angajator nu comunică, momentan, despre brandul său în comunitate.

Reprezinți compania?
Activează-ți profilul

Forum despre DATACOR SRL

zuzu11111 Sâmbătă, 01 Feb 2020

Aparent sunt multe pozitii deschise la aceasta firma, inginer tehnician etc.
Pe bestjobs sunt afisate salariile (mai bine zis intervalul de salarizare) BRUTE. In euro!

Astfel, un inginer electrice avand urmatoarele cerinte:

studii superioare finalizate – instalații/energetică/electronică/automatizări;legitimatie ANRE valabila;bune abilitati tehnice;permis auto categoria B;cunoștințe limba engleză nivel mediu;cunoștințe operare PC (MS Office, programe specifice, Autocad) cel puțin nivel mediu;disponibilitate deplasari la clientii companiei in Bucuresti  si in tara.

Practic, inginer, autorizat, electrician, sofer, uneori de permanenta, va incasa un MAXIM 1200 euro brut, adica 3345 lei NET.

Nu mai este nimic de comentat.

DATACOR SRL
A răspuns lui zuzu11111
Luni, 03 Feb 2020

Buna ziua,
Va multumim pentru feed-back-ul dumneavoastra
Intr-adevar compania Datacor isi mareste echipa in Bucuresti (dar si in Cluj -Napoca si Bistrita). In prezent in cadrul companiei lucreaza 60 persoane in cele trei orase in care suntem prezenti - Bistrita, Cluj-Napoca si Bucuresti. Proiectele pe care le avem in Bucuresti presupun angajarea de noi ingineri/tehnicieni/project manageri etc.
Dorim sa va informam ca salariul pe care l-ati vazut in cadrul anuntului este informativ (in anunt am mentionat acest aspect) si variaza in functie de cunostintele si experienta fiecarui candidat. Salariul se negociaza cu fiecare candidat in cadrul procesului de selectie.

zuzu11111
A răspuns lui DATACOR SRL
Miercuri, 15 Apr 2020

Buna ziua,

Va multumesc pentru feedback, il apreciez.

Genutza
A răspuns lui DATACOR SRL
Marți, 09 Feb 2021

Buna ziua asi fi interesata de un joob! Eu momentan lucrez aproape de copania Datacor ca si controlor calitate va las un nr de tel si asi fi recunoscatoare daca m-ati contacta pt un jobb nou! 0741733304 Georgiana