De'Longhi Romania (DeLonghi)

Productie

Nu sunt evaluari
  • Site: www.delonghi.com

Forum despre De'Longhi Romania (DeLonghi)

eu Duminica, 09 Noi 2014

Andrei Vineri, 03 Oct 2014

ce salariu se ofera pentru un un absolvent UTCN !!! unde se pot trimite cv-urile ?

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in De'Longhi Romania (DeLonghi)
Eu Luni, 16 Dec 2013

Buna. Salariile sunt undeva la 920 ron incadrarea si tichete de masa,orarul de l - v de la 7:30 - 17:00,o masa calda pe zi (felu 1,2 si desert) si transport gratuit.

catalina Duminica, 25 Aug 2013

Chiar nu are nimeni nici o informatie despre salarii ori mediul de lucru?

Lia Luni, 27 Mai 2013

Nu stie nimeni cam ce salarii sunt la ei?

Ana Miercuri, 27 Mart 2013

Ce salarii sunt la resurse umane ori contabilitate?

alex Marti, 19 Mart 2013

nu stie nimeni nimic de salarii?

Adi Miercuri, 06 Mart 2013

Cum este mediul de lucru, cam ce salarii ofera pentru pozitii de middle level?

Alex Joi, 28 Feb 2013

Ar fi interesant de aflta cam ce salarii ofera.

Locuri de munca ALTEN Romania Test Engineer-Timisoara
Bombardier
Cluj Napoca
Last update: 04.08.2017
Inginer proiectant ...
  • Asigurare medicala pentru membrii familiei
Support Technician
  • Traininguri / formari profesionale oferite gratuit sau cu reducere
Accounts Payable
A fost totul Ok pana in momentu in care am inceput zilele de proba, interviu l-am tinut intr-o hala/depozit mare/birouri si ca trebuie sa ...
comr30 17.08.2017
Trista povestire . Cand te gandesti ce promisiuni frumoase erau spuse la inceputul programului si ce frumos erau structurate cele 9 luni ...
NicolasD 17.08.2017
Buna,Am fost contactata pentru un interviu, pozitia consilier juridic insolventa. Va rog daca ma puteti ajuta cu detalii (desfasurare ...
cristina_pulbere2000 16.08.2017
Inginer proiectant ...
System Engineer
Coordonator Recrutare
Support Renewals Representative
Manager Trainee
Tehnician electronist
Statisticile realizate de Institutul National de Statistica (INS) referitoare la evolutia economiei romanesti in primele sase luni ale ...