Dedeman

• Profil companie inactiv
  • Site: www.dedeman.ro

Forum despre Dedeman

EU! Joi, 12 Dec 2013

Are idee careva, ce se intampla la a 2 etapa de interviuri,? Am aplicat pentru un post de Sef raion, am trecut primul interviu si mi-au spus ka la al doilea , va fi un interviu de circa 3-4 ore, O sa fie atat un interviu individual, si plus niste teste individuale plus teste cu echipa. daca am inteles bine.... Imi da cineva vreo idee, un sfat ,la ce sa ma astept? Multumesc

un fost angajat Miercuri, 11 Dec 2013

Salut.Eu am lucrat aprox 2 ani.Am fost prezent inca de la deschiderea magazinului din cluj.La dedeman in cluj( nu zic alte orase) se plateste mult mai bine raportat la salariile din jur,si din alte hipermarketuri sau magazine de profil.Problema este ca nu se pune accent pe lucru cat se pune accent pe imagine. Ai de facut un milion de chestii inauntru ca si consultant vanzari gen,curatenie,receptii,maturat,sters praf,comenzi la furnizori,aranjarea marfii,de multe ori si descarcarea ei.Nu conteaza ca iei un carucior si faci 3 ture de magazin atata timp cat nu stai.Se lucreaza totdeauna peste program.

Salariile de baza vin cam asa: 900 lei cand semnezi, 200 lei bonuri.

Salariile pe raioane sunt aprox urmatoarele: Constructii-1400-1500 lei/luna, Parchet 1300-1400, Sanitare-1100-1300 lei/luna,
Termice-1200,  Electrice -1300-1500, Gradina- 1100-1250, Mobila-1000-1300 lei/luna, Electrocasnice-1000-1200 lei/luna, Chimice-1250, Scule-1300-1500.

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Dedeman
sergiu Miercuri, 11 Dec 2013

Consultant vanzari iei 900 + bonurile si cu ce se mai dau bonusuri ajungi undeva pana in maxim 1150 . da iei undeva la 1500 dar in ianuarie si decembrie atunci cand se da cel de al treisprezecelea salar jumatate til da in decembrie si restu in ianuarie. cam la 2000 ajunge un sef de raion.

anonim Miercuri, 11 Dec 2013

va salut! mi-am depus un cv la dedeman de vreo luna, se deschide in sibiu. m-au sunat sa ...

Pentru a vizualiza toate informatiile va rugam sa intrati in contul dumneavoastra .

harsit Joi, 07 Nov 2013

La paza dispecer: salariu cam 1200, lucru fie 1 cu 1 fie 2 cu 2 (adica 2 lucrate de la ...

titius Luni, 04 Nov 2013

operator dispecer, la camere, la paza.......ce program are, cam cat ia salariu ???

harsit Sambata, 02 Nov 2013

Ce dispecer? La paza, transport?

titius Vineri, 01 Nov 2013

cum e ca dispecer ???...nimeni nu zice nimic de postul asta.....ce program are, cat ...

scorpion Joi, 31 Oct 2013

inca nu am dat un raspuns

SCORPION Joi, 31 Oct 2013

AU SPUS 750PLUS BONURI DE MASA PLUS BONUSURI

scorpion Joi, 31 Oct 2013

cit ia un manipulant

titius Miercuri, 30 Oct 2013

Jix Marti, 29 Oct 2013

Buna seara, am si eu o intrebare..Cum este la Dedeman pe parte de Inginerie? Mai precis ...

taurul Duminica, 27 Oct 2013

tocmai am trimis cv-ul la dedeman :)

harsit Luni, 30 Sept 2013

Casierele (de fapt toti) dupa regiunea tarii: mai mult in Bucuresti, Cluj, Timisoara si ...

ana Sambata, 21 Sept 2013

imi puteti spune cam cat castiga un casier le dedeman?

jean Vineri, 23 Aug 2013

La DEDEMAN Targoviste pe termice cum este atmosfera?Poate cineva ma ajuta cu o informatie.

george Sambata, 27 Iul 2013

dedeman valea cascadelor bucuresti ce salariu se ofera pentru consultant vanzari

miki Vineri, 26 Iul 2013

dedeman e super oq muncesc in magazin de la deschiderea lui toata echipa e tare

alle Marti, 23 Iul 2013

Am vazut ca se fac angajari pentru mag. din Ploiesti stie cineva ceva? Au inceput sa ...

Locuri de munca KFC Romania Customer Service - Front Member
KFC Romania
BUCURESTI, Oradea, Timisoara
Locuri de munca McDonald`s Romania CREW McDonald\'s
McDonald`s Romania
BUCURESTI, Brasov, Iasi, Job national
Locuri de munca Lidl Romania Vanzator Bucuresti Pantelimon Full-Time (f/m)
Locuri de munca Lidl Romania Vanzator Bucuresti Fizicienilor Full-Time (f/m)
Locuri de munca Lidl Romania Vanzator Iasi Blvd. Primaverii (f/m)
Iasi
Coordonator echipa
-Cultura organizationala-Oportunitati de dezvoltare profesionala-Oportunitati de invatare-Salariul ...
Analist credite
SalariuColectivBeneficii
Marketing Specialist
Post caldua pentru simpli muncitori.Provocari pentru cei carora le plac senzatiile tari.Bun pt ...
Reprezentant vanzari
Functionar administrativ