Deloitte Romania

• Profil companie activ
  • Site: www.deloitte.com/ro

Forum despre Deloitte Romania

Stefan Luni, 03 Iun 2013

Eu am reusit sa acopar cel putin 3/4 la toate testele, nu mi s-au parut deloc grele. Trebuie totusi sa gandesti ceva mai repede pentru ca timpul e foarte limitat, tocmai pentru a-ti masura rezultatele in conditii de presiune.

Dar, da, stiu destula lumea frustrata ca nu a reusit sa faca fata testelor, desi vezi Doamne ei aveau numai 9 si 10 in facultate. Cu atat mai trist, dupa parerea mea. Ce-i drept, pentru testele astea nu se poate toci in prealabil. Daca sunteti isteti, veti face fata cu brio.

@ike Luni, 03 Iun 2013

Si ai trecut mai departe ?

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Deloitte Romania
ike Luni, 03 Iun 2013

testele in sine nu au fost grele, dar timpul e scurt. am facut putin peste jumate la fiecare.

@ike Vineri, 31 Mai 2013

Cum ti s-au parut testele ?

Pentru a vizualiza toate informatiile va rugam sa intrati in contul dumneavoastra .

ike Vineri, 31 Mai 2013

este cineva care a aplicat la cluj? ati fost sunati dupa testele online? sau mai dureaza?

@mm Joi, 30 Mai 2013

Uita-te pe site-ul lor sa vezi exact

MM Joi, 30 Mai 2013

Aveti idee daca inca se mai poate aplica pentru un job la Deloitte?

@andreea Miercuri, 29 Mai 2013

Nu e cine stie ce la interviu, te pune sa vb despre tine, despre aspiratiile tale chestii ...

andreea Miercuri, 29 Mai 2013

Nu am fost. Adica nu am primit nicio veste inca dupa AC

@andreea Miercuri, 29 Mai 2013

tu ai fost ?

andreea Miercuri, 29 Mai 2013

A fost cineva la interviu, pana acum? Ceva detalii, pareri?

cris Miercuri, 29 Mai 2013

ce fel de intrebari sunt la teste? vreo 2-3 exemple daca poate sa imi spuna cineva :)

m Miercuri, 29 Mai 2013

intrebasem de cei care nu trec....acestia primesc un mail, nu sunt sunati.

@m Miercuri, 29 Mai 2013

Nu e mail, e un telefon care te anunta ca ai trecut si esti asteptat la interviu.

m Miercuri, 29 Mai 2013

buna. a primit cineva mail ca nu au trecut de AC? ms

sefu Marti, 28 Mai 2013

cu totul 2500.

Xxx Marti, 28 Mai 2013

Vrei sa zici 2500 de lei cu tot cu orele peste program sau ca salariul net de baza se ...

@ efgh Marti, 28 Mai 2013

Din ce am auzit eu, salariul pentru entry-level in Big 4 ar fi undeva putin peste 2000 ...

X Marti, 28 Mai 2013

Are cineva idee cate pozitii de junior sunt pentru fiecare departament in parte ?

@bla bla Marti, 28 Mai 2013

E valabil..in jur de 15 iunie afli daca te accepta, oferta, bla bla......si poti incepe ...

Locuri de munca Accace Romania Contabil
Accace Romania
Locuri de munca E-Parts Connection Operator baza de date
E-Parts Connection
Locuri de munca APT Resources and Services SRL Commercial Channel Admin with French
APT Resources and Services SRL
Locuri de munca DK Global Recruitment Start your career in Customer Service!Open role for German speakers!(AI)
Locuri de munca Step Up Quality Engineer
Step Up
E-Commerce Asistent
Program lejer de lucru cu pauza de masa inclusa in program (8 h de lucru din care 30 min pauza de ...
Salariul este atractiv, programul foarte ok!
Supervisor
Program flexibil, colectiv tanar, colectiv ambitios
Integration Engineer
Agent livrator