Deloitte Romania

Consultanta

• Site: www.deloitte.com/ro

Forum despre Deloitte Romania

D Vineri, 24 Mai 2013

Eu astazi am fost sunat de HR si mi-au spus ca am fost admis pentru interviu. Succes pe mai departe tuturor!

2 Vineri, 24 Mai 2013

Pana acum nu m-au sunat. A fost cineva sunat?

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Deloitte Romania
1 Joi, 23 Mai 2013

A trecut cineva de ac ?

.. Joi, 23 Mai 2013

Nu, la interviuri ajungi daca treci de AC

. Joi, 23 Mai 2013

Salut, Interviurile au loc in cadrul ac?

@ T Joi, 23 Mai 2013

esti din bucuresti sau din provincie?

T Joi, 23 Mai 2013

Da. Abia acum am primit testele. Sper sa trec cu bine de ele, desi am ceva emotii pentru ...

@T Joi, 23 Mai 2013

tu abia acum ai primit testele de la ei?

Big4 Joi, 23 Mai 2013

Lucreaza cineva, din cei care au fost la AC, deja in alt big4 ?

X Miercuri, 22 Mai 2013

Da. La testul de engleza daca ai raspuns la o intrebare gresit iti scade din scorul total ...

@T Miercuri, 22 Mai 2013

Ca sfat personal, la intrebaile de engleza cred ca e mai bine sa pui ?, adica nu stii, ...

X Miercuri, 22 Mai 2013

Cele 3 teste online constau in urmatoarele :a) de englezab) numeric -c) verbal -La testul ...

T Miercuri, 22 Mai 2013

Imi poate spune cineva mai multe despre cele trei teste online? urmeaza sa le dau in ...

xyz Miercuri, 22 Mai 2013

Nu m-am descurcat f bine la AC...am avut emotii mari...am fost printre ultimii la ...

X Miercuri, 22 Mai 2013

De ce zici asta ? Daca ai trecut de teste sigur treci si de ac :)

xyz Miercuri, 22 Mai 2013

Din pacate, nu. Astept un raspuns care cel mai probabil va fi nefavorabil...

Eu nu am primit.voi ?

xyz Miercuri, 22 Mai 2013

Salut! Dintre cei care au fost la AC, ati primit vreun raspuns??

X Marti, 21 Mai 2013

Din punctul meu de vedere, au unul dintre cele mai ok procese de recrutare din big 4 ( am ...

Soifon Marti, 21 Mai 2013

Salut, X,De ce spui ca Deloitte sunt cei mai seriosi dintre Big4? Tu de ce ai alege sa ...

Locuri de munca Lidl Romania Vanzator Husi (f/m)
LIDL Romania
Husi
Last update: 07.08.2017
Locuri de munca DK Global Recruitment Junior roles - Technical Support with Portuguese  e
Last update: 15.08.2017
Locuri de munca Veo Worldwide Services (VEO Finances) Revizor Contabil
VEO Worldwide Services
BUCURESTI, Constanta, Iasi
Last update: 20.08.2017
Locuri de munca APT Resources and Services SRL Commercial Channel Admin with English
APT Resources & Services SRL
Last update: 01.08.2017
Locuri de munca Easy Asset Management IFN SA (iCredit) Manager Echipa Sebes
iCredit
Sebes
Last update: 14.06.2017
Network engineer
Game tester
  • Cafea sau sucuri oferite gratuit
  • Traininguri / formari profesionale oferite gratuit sau cu reducere
Inginer proiectant ...
  • Asigurare medicala pentru membrii familiei
Cristophor 20.08.2017
Care este salariul de bază ca reprezentant comercial pharma?
andreidp 20.08.2017
Ati fost angajat?