Deloitte Romania

• Site: www.deloitte.com/ro

Forum despre Deloitte Romania

@eu Marti, 21 Mai 2013

Idem.

Din experienta, cand esti sunat e de bine si cand iti este trimis un mail este de rau.

E cam acelasi lucru ca-n SUA, primesti un plic greu ai intrat,primesti un plic usor nu ai intrat :))
eu Luni, 20 Mai 2013

Eu astept sa ma sune ( daca ma suna)
Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Deloitte Romania
. Luni, 20 Mai 2013

A fost cineva invitat la urmatoarea etapa dupa AC ?
X Sambata, 18 Mai 2013

Ideea este aceeasi din punctul meu de vedere.Ma rog.Tie ce ti s-a parut asa complicat ?
@X Sambata, 18 Mai 2013

Ai fost anul trecut la AC la K si anul acesta la D ? Par 90% la fel?
X Sambata, 18 Mai 2013

Eu am trecut pe la toate si la 2 dintre ele am primit chiar oferta ( anul trecut ) si pe ...
@X Sambata, 18 Mai 2013

Te asigur ca nu. Nici ca structura, nici ca durat, ca nimic. Si stiu ce spun, ca am ...
X Sambata, 18 Mai 2013

Sunt la fel AC-urile peste tot :)
@Y Sambata, 18 Mai 2013

Ce elemente de contabilitate a avut testul? In fine, e destul de dificil datorita ...
... Sambata, 18 Mai 2013

salut, voi discutati acum numai de bucuresti sau sunt si din alte orase care au primit ...
Y Sambata, 18 Mai 2013

Multumesc X dar nu cred ca voi trece pentru ca nu reuseam sa fac mai mult de jumatate in ...
X Sambata, 18 Mai 2013

Da, au fost structurate la fel.Si mie mi s-au parut dificile cele 2 teste ( numeric si ...
Y Sambata, 18 Mai 2013

X imi poti spune cum ti s-au parut cele trei teste in general? sau cum te-ai pregatit tu ...
X Sambata, 18 Mai 2013

Cei care ati fost la assessment center, cum vi s-a parut? A fost sunat cineva pentru ...
@... Vineri, 17 Mai 2013

Procesul de recrutare tine pana in iunie.Multa bafta !
... Joi, 16 Mai 2013

dar numai in bucuresti au inceput recrutarile sau si in alte orase? mersi
X Joi, 16 Mai 2013

Din cate stiu aici e junior,asociat,senior,manager,manager senior si partener
X Joi, 16 Mai 2013

de exemplu la K, ierarhia e ceva de genul intern-junior assistant-assistant 1,2, bla bla- ...
X Joi, 16 Mai 2013

da assessment centerul este in engleza iar cat despre a 2a intrebare habar nu am care ...
@X Joi, 16 Mai 2013

Buna X, tu pentru ce pozitie ai fost selectat pentru recrutare? Junior Assistant sau ...

Locuri de munca Amaris Technologies GmbH Procurement Officer
Last update: 18.07.2017
Locuri de munca HR Gold Consilier Vanzari Auto
HR Gold
Last update: 14.07.2017
Locuri de munca Easy Asset Management IFN SA (iCredit) Manager Echipa Popesti Leordeni
iCredit
Popesti Leordeni
Last update: 09.06.2017
Locuri de munca British American Tobacco Romania Junior Analyst Order to Cash
British American Shared ...
Last update: 20.07.2017
Business consultant
  • Concediu de maternitate & paternitate
  • Traininguri / formari profesionale oferite gratuit sau cu reducere
Tehnician
  • Concediu de crestere a copilului
Reprezentant
Bonurile de masa se acorda abia dupa trei luni, timp in care seful de sector te face treptat sa renunti singur prin tot felul de mizerii, ...
idnick 28.07.2017
Pentru locatia din Timisoara stiti ceva?
DenisaDeni 27.07.2017
AnnA91 27.07.2017
Support Engineer
Grafica/Video
Customer Support Representative
Administrator credite
Game tester
Primele șase luni ale anului au adus în peisajul economic românesc cu 31.23% mai multe firme decât în perioada similară a anului ...
Agenția Națională pentru Ocuparea Forței de Muncă (ANOFM) a anunțat săptămâna aceasta faptul că pentru luna august are ...
Producătorul de țigări Philip Morris si-a anunțat intenția de a modifica liniile de producție a fabricii de țigarete din Otopeni ...