DeMedia

• Profil companie inactiv
  • Site: www.demedia.ro

Forum despre DeMedia

Lulu24 Miercuri, 02 Sept 2015

Am lucrat la ei o perioada mica, dupa care am fost nevoita sa renunt din cauza conditiilor absurde.
Este o afacere de familie condusa de o persoana cu un comportament usor agresiv.
A inceput prost din prima zi.Desi aplicasem pentru postul de asistent manager, ajung acolo si realizez ca postul nu are nici o legatura cu asa ceva....eram un amarat de asistent de vanzari. Trebuia sa lucrez cu un soft intern, creeat special pt nevoile lor, pe care nimeni nu prea se deranja sa mi-l explice, din contra aveau pretentia ca eu sa stiu instinctiv cum functioneaza.
Pe langa toate astea, era si o atmosfera destul de tensionata, se tipa, nu erai crezut daca iti era rau si te invoiai sa mergi la doctor,din contra ti se puneau tot felul de intrebari incomode si impertinente.
Per total, a fost printre cele mai proaste job-uri pe care le-am avut si chiar ma bucur ca am renuntat.
Iar pe langa asta, au mai fost si neseriosi cu banii pe care mi-i promisesera.
Eu va recomand sa va ganditi serios inainte de a aplica pentru un job la ei ( posteaza anunturi de obicei pe Anuntul Telefonic, niciodata pe site-uri verificate gen Ejobs sau Best Jobs ).

Locuri de munca Profi Rom Food SRL RESPONSABIL CALITATE LEGUME FRUCTE
Profi Rom Food SRL
Roman
Locuri de munca McDonald`s Romania Manager Trainee - McDonald\'s Oradea
McDonald`s Romania
Oradea
Locuri de munca eMAG.ro - Dante International SA Operator Call Center (full time & part time)
eMAG.ro - Dante International ...
Locuri de munca Linea Directa Communications - Studio Moderna Fashion Group (Top Shop) Agent Customer Care
Linea Directa Communications ...
Locuri de munca Lidl Romania Vanzator Pascani Part-Time (f/m)
Pascani
Gestionar depozit
Programul Colectiv unit
Casier
Nu m-au dezamagit niciodata, mi-au dat concediu de odihna, ba chiar si pe cel de crestere copil.nu ...
Respect, incurajeaza dezvoltarea si promovarea. Este un loc de munca stabil si sigur. Isi onoreaza ...
Operator PC
Auditor