DeMedia

Nu sunt evaluari
  • Site: www.demedia.ro

Forum despre DeMedia

Lulu24 Miercuri, 02 Sep 2015

Am lucrat la ei o perioada mica, dupa care am fost nevoita sa renunt din cauza conditiilor absurde.
Este o afacere de familie condusa de o persoana cu un comportament usor agresiv.
A inceput prost din prima zi.Desi aplicasem pentru postul de asistent manager, ajung acolo si realizez ca postul nu are nici o legatura cu asa ceva....eram un amarat de asistent de vanzari. Trebuia sa lucrez cu un soft intern, creeat special pt nevoile lor, pe care nimeni nu prea se deranja sa mi-l explice, din contra aveau pretentia ca eu sa stiu instinctiv cum functioneaza.
Pe langa toate astea, era si o atmosfera destul de tensionata, se tipa, nu erai crezut daca iti era rau si te invoiai sa mergi la doctor,din contra ti se puneau tot felul de intrebari incomode si impertinente.
Per total, a fost printre cele mai proaste job-uri pe care le-am avut si chiar ma bucur ca am renuntat.
Iar pe langa asta, au mai fost si neseriosi cu banii pe care mi-i promisesera.
Eu va recomand sa va ganditi serios inainte de a aplica pentru un job la ei ( posteaza anunturi de obicei pe Anuntul Telefonic, niciodata pe site-uri verificate gen Ejobs sau Best Jobs ).

ADMIN - undelucram.ro Duminica, 30 Aug 2015

Dorim sa aflam detalii din experienta voastra in firma DeMedia, informatii despre mediul si atmosfera de lucru, sanse de promovare, relatia cu managementul sau orice detaliu care ar putea fi de ajutor celor interesati de DeMedia.

Locuri de munca Deloitte Romania Tax Senior Consultant - Corporate Tax
Deloitte Romania
Last update: 30.05.2017
Locuri de munca Competence Call Center - CCC Operator ITALIANA - Ryanair - Bucuresti
Competence Call Center
Locuri de munca Leoni Wiring Systems Inspector de Calitate - Bistrita/Ludus
Leoni Wiring Systems
Bistrita
Last update: 19.07.2017
Locuri de munca RIAN&Partners ELECTRONIC HARDWARE DEVELOPER FOR ELECTRICAL & HYBRID VEHICLE
RIAN&Partners
  • Concediu de maternitate & paternitate
  • Teambuildinguri / evenimente de relaxare oferite de catre companie
27.07.2017
27.07.2017
Buna ziua! Ce salarii sunt la Aerotec, in productie, logistica? Am auzit foarte multe cunostinte spunand ca: este foarte lejer dpdv al ...
Pokke 26.07.2017
Support Technician
Data Scientist
Business Operations ...
operational
Call Center Representative
Business analyst
Opriți-vă un pic din ceea ce faceți și puneți-vă următoarele întrebări: dacă v-ați compara viața profesională de până acum ...