Electronic Arts Romania

Software/Tehnologii

• Site: www.jobs.ea.com

Forum despre Electronic Arts Romania

Dragos Luni, 11 Noi 2013

Trebuie sa ai atentie la detalii. De exemplu genul de detalii prezente deja pe paginile anterioare.

a Luni, 11 Noi 2013

Imi poate spune cineva, va rog, ce conditii trebuie sa indeplinesc ca Game Tester?

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Electronic Arts Romania
cornu Luni, 11 Noi 2013

dev_an Vineri, 01 Noi 2013

Ceva despre developeri stiti? C++ sau java developer? Cum sunt proiectele, atmosfera, ...

Anonim Luni, 21 Oct 2013

Stie cineva cat este salariul pentru postul de Physical Security Analyst?

the one Sambata, 19 Oct 2013

8 ml pe luna 9 ore pe zi mai vrei ,,ea?

RaduF Miercuri, 25 Sep 2013

@hacker Te pun sa vorbesti in limba engleza despre tine , unde ai mai lucrat , ce sti ...

hacker Vineri, 20 Sep 2013

in ce consta un interviu ca si game tester?

Ionica Sambata, 14 Sep 2013

Macar ei nu angajeaza pe pile si relatii, cum se face mai peste tot in ziua de astazi, si ...

csm Sambata, 24 Aug 2013

Am tot citit pareri pe aici, am zis sa imi expun si eu opinia.Am lucrat si eu vara ...

hater Luni, 19 Aug 2013

DACA TERMINI FACULTATEA SI INCA ESTI GAME TESTER LA EA ATUNCI DEGEABA AI FACUT FACULTATE!

Florin Luni, 19 Aug 2013

Pe pozitia de game tester 800 de lei net + bonuri de masa.

Jobster Sambata, 27 Iul 2013

Lucrez la EA si inainte sa ma angajez am citit pe aici informatii despre ei. Mi-am ...

Dililau Joi, 11 Iul 2013

Programul e de 8 ore, salariul 800 ron + bonuri de masa. Exista si sanse de avansare, dar ...

Game tester interview! Vineri, 03 Mai 2013

Salut, am fost si eu azi la interviul pentru Game Tester. Mi-au luat interviu 2 tipi, ...

bogdan Marti, 16 Apr 2013

salutare!dupa ce v-am citit parerile pro si contra,am aplicat si eu pe site-ul oficial ...

Anonim Luni, 11 Mart 2013

Nu au plecat direct pe 1000 euro. Au terminat intai facultatea, au mai lucrat in alte ...

geanta Duminica, 10 Mart 2013

nu poti sa ai 1000 de euro pe luna de cand pleci din industrai jocurilor ca game tester.

Anonim Joi, 28 Feb 2013

Am lucrat si eu ca Game Tester la EA, cam un an si cateva luni la CDS si cam 5 luni la ...

Livada Marti, 12 Feb 2013

Am lucrat pe QA in urma cu 4 ani, pe vremea cand unul din sedii era situat pe str. ...

Locuri de munca Professional HR Specialist Credit Control
Last update: 18.08.2017
Locuri de munca Accenture Romania Accounts Receivable Officer with German
Accenture
Last update: 24.07.2017
Locuri de munca DK Global Recruitment Portuguese speakers Most Wanted in Bucharest!- ITS role  RS
Last update: 04.08.2017
Locuri de munca Lidl Romania Vanzator Frunzisului Cluj (f/m)
LIDL Romania
Cluj Napoca
Last update: 24.07.2017
Network engineer
Game tester
  • Concediu de maternitate & paternitate
  • Concediu de crestere a copilului
Inginer proiectant ...
  • Asigurare medicala pentru membrii familiei
Cristophor 20.08.2017
Care este salariul de bază ca reprezentant comercial pharma?
andreidp 20.08.2017
Ati fost angajat?