Eco Sud SRL

E-Mail: office@ecosud.ro
    Site: www.ecosud.ro

Forum despre Eco Sud SRL

TraianD Joi, 16 Iul 2015

Eu sunt inginer la Eco Sud si sunt foarte multumit de conditiile de lucru de aici. Daca lucrezi serios si stii exact ce ai de facut, acesta este locul ideal de munca. Ca organizare, se incurajeaza initiativa, adica primesti indicatii generale despre proiectele firmei, iar in rest trebuie sa te orientezi singur, sa inovezi, pentru definitivarea lor. Conditiile salariale si beneficiile sunt exceptionale pentru o firma cu actionariat tanar si in plina dezvoltare. Ca sugestie speciala, va recomand sa aplicati pentru job-urile companiei numai daca aveti pregatirea, experienta si determinarea necesara unui mediu de lucru foarte activ, in continua transformare si evolutie.

wombat Miercuri, 13 Mai 2015

Dupa ce au dat anunt pe bestjobs pt inginer proiectant, m-am prezentat la interviu si mi-a zis ca voi primi o oferta pe mail. Pe mai am primit 3 randuri cu mentiunea ca trebuie sa raspund in 7 zile.
Bineinteles ca am cerut pe mail fisa postului si alte detalii si nuam obtinut nimic.
Dupa 7 zile mi s-a spus ca s-a ocupat postul ca peste 3 saptamani sa-mi spuna ca nu e ocupat.
Am mai facut o incercare dupa care m-au intrebat cand pot incepe lucrul efectiv.
Bineninteles ca la a duoa incercare mi s-a spus ca postul nu e numai de proiectare ci si de monitorizare a deseurilor, lucru prin gunoaie etc.
Dupa ce am batut palma si am semnat contractul a doua zi am primit notificare de desfacere a contractului de munca fara nici o explicatie.
Asa ca aveti grija ca eu m-am ars cu astia in senul ca mi-am dat demisia de la vechiul loc de munca.

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Eco Sud SRL
craw Joi, 23 Oct 2014

Platile sunt la zi, este unul dintre putinii angajatori ce platesc la zi, chiar vineri inainte de ziua de salariu(daca aceasta este in week-end). Tot ce trebuie sa suporti la aceasta firma este directoratul. In rest va recomand sa va duceti.

mihai Joi, 19 Iun 2014

andreea, unde ai gasit tu loc de munca de la firma asta? pe vreun site de recrutare ...

andreea Miercuri, 18 Iun 2014

....ai fost la interviu...cum a fost..poti sa oferi putine detalii ?

andreea Joi, 12 Iun 2014

am interviu luni , pt economist . vreau sa stiu daca merita sa mi pierd timpul . salariul ...

andrei Marti, 18 Feb 2014

scarbit la maxim, imi pare bine ca ai dat comment, am si eu niste in trebari, cum facem ...

Scarbit_la_maxim Miercuri, 12 Feb 2014

Angajatii nu isi mai primesc salariile la timp, au fost da-ti afara oameni fara sa isi ...

birlic Duminica, 14 Iul 2013

as vrea sa ma angajez si eu acolo dar cat o sa mai fie colonelul nu stiu daca am sanse.

cezarcezarica Miercuri, 10 Iul 2013

mai lucreaza colonelul acolo?

Locuri de munca Fire Credit SRL
Fire Credit SRL