eMAG.ro - Dante International SA

• Tel: 021.200.5200
    Site: www.emag.ro

Forum despre eMAG.ro - Dante International SA

petronela Miercuri, 19 Feb 2014

Ce a zis Adriana despre perioada de inceput in care trebuie sa te descurci singur e adevarat, exact asa se intampla, ceea ce poate fi extrem de frustrant. Sigur poti sa-ti intrebi colegii. In schimb task-urile ti se aloca ca si cum ai fi acolo de la inceputurile firmei sau ca si cum code-base-ul lor sordid e cel mai limpede lucru posibil.

Nu mi s-a intamplat insa niciodata (nici macar nu am auzit) de faza cu programul. Veneam aproape intotdeauna pe la 10 si un pic si plecam la 18 si un pic (renuntam la pauza de masa) fara sa-mi zica nimeni nimic.

Nu pot sa confirm nici chestia cu pilele si cu amenintarea pentru posturile colegilor. Insa da, si mie mi s-a parut ca la angajare se chinuie sa lase o alta impresie fata de cum stau lucrurile cu adevarat, dar probabil ca si multi din cei care vin la interviuri acolo fac acelasi lucru.

Overall pe partea de programare mi se pare ca nu ai multe de invatat, si desi spun ca vor imbunatateasca lucrurile mai mult se investeste in partea de management/business know-how decat in corectarea modalitatii de dezvoltare a aplicatiilor.

raluca Sambata, 15 Feb 2014

despre controlor gestiune stie cineva ceva?

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in eMAG.ro - Dante International SA
asfg Vineri, 24 Ian 2014

Salut ! Cam cat castiga un QA Tester la eMag?

dear corina Marti, 21 Ian 2014

Adriana facea referire la alte posturi. Programarea intr-adevar este o meserie bine ...

corina Marti, 21 Ian 2014

pentru adriana...fratele prietenului meu este programator PHP de 2 ani la ei...are ceva ...

eu Sambata, 18 Ian 2014

cam ce salarii sunt pentru programator PHP?

Adriana Sambata, 18 Ian 2014

Am lucrat la eMag timp de 2 ani ca programator, am plecat de acolo in urma cu cateva luni ...

eu Miercuri, 27 Noi 2013

A fost cineva la interviu pentru pozitia de Product Manager?

diana Luni, 25 Noi 2013

Buna ! Stie cineva cat este salariul unui junior graphic designer ? Multumesc. :)

cE? Miercuri, 13 Noi 2013

Au program part-time? Salariul pe call-center la 4/6/8 ore il stie careva? Si daca stiti ...

GaylordFocker Sambata, 09 Noi 2013

Imi place ca astia cer studii superioare la carat si ambalat :))

NimeniAltul Sambata, 09 Noi 2013

lucrator gestionar 1100 lei pe luna dar se lucreaza la mama dreaq... cica de la pacii ...

Eu Marti, 05 Noi 2013

Aceeasi intrebare de mai sus o pun si eu: Ca lucrator gestionar cat este salariul de ...

Pitac Miercuri, 30 Oct 2013

Ca lucrator gestionar cat este salariul de inceput?

waeva Miercuri, 03 Iul 2013

pt mein call center, salariul e de 1000-1200 net pe full time. fara bonusuri lunare. se ...

vnk Miercuri, 29 Mai 2013

Salariu casiera sau consultant vanzari mag emag?ms!

mm Joi, 16 Mai 2013

in call center cat se castiga?

m-i-k Sambata, 30 Mart 2013

Este totul ok , doar 2 oameni pot coordona o echipa ( Vorbesc de departamentul de ...

Tester Vineri, 08 Mart 2013

Buna, in viitorul apropiat am interviu pentru postul de QA Tester.Orice informatie e de ...

emagia Sambata, 02 Mart 2013

ca am uitat sa zic...baietii de la tehnic cu care ai interviul tehnic pentru posturile de ...

Locuri de munca Societe Generale European Business Services SA Java Core Developer
Societe Generale European ...
Last update: 21.07.2017
Locuri de munca Coty Cosmetics Romania Agent Vanzari Bucuresti
Coty
Last update: 08.08.2017
Locuri de munca Easy Asset Management IFN SA (iCredit) Manager Echipa Campina
iCredit
Campina
Last update: 08.06.2017
Locuri de munca Continental Automotive Group Romania Supplier Quality Engineer-Manufacturing TSR
Continental
Last update: 16.08.2017
Locuri de munca eMAG.ro - Dante International SA Junior Commercial Assistant for Fashion Days
eMAG
Accounts Payable
Collection Officer
  • Traininguri / formari profesionale oferite gratuit sau cu reducere
  • Teambuildinguri / evenimente de relaxare oferite de catre companie
Buna,Am fost contactata pentru un interviu, pozitia consilier juridic insolventa. Va rog daca ma puteti ajuta cu detalii (desfasurare ...
cristina_pulbere2000 16.08.2017
Pentru sales admin analist aveti ceva informatii despre post, salarii etc?
melek2017 16.08.2017
Dupa absolvirea unei facultati de economie ajungi sa spui ca ai noroc daca esti angajat printr-un program de MANAGEMENT TRAINEE, cum e ...
Vilcea 15.08.2017
Coordonator Recrutare
Casier
Engineer
Reprezentant comercial
Technical Support Engineer
Confidential
Privita in ansamblu, piata muncii din Romania este una robusta, tara noastra avand chiar cel mai mic procentaj de someri din randul tarilor ...
Peste jumatate dintre angajati isi iau parte din treaba de la birou cu ei acasa, si asta nu din prea multa dragoste pentru compania pentru ...
Cu totii am folosit cel putin odata tehnologia pusa la dispozitie de catre companiile pentru care lucram si in scopuri personale, nu doar ...