Productie Industriala

• Profil companie inactiv
  • Site: www.emerson.ro

Forum despre Emerson Romania

sceu Marti, 28 Mai 2013

eu am avut interviu in 10 mai si mi-au promis ca in max 2 sapt imi dau un raspuns. cum nu m-ati mai sunat voi, asa nici ei.

vlad Joi, 23 Mai 2013

stiti aproximativ cat e salariul pentru operator CNC cu programare si reglare ?

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Emerson Romania
misu Joi, 16 Mai 2013

Stie cineva ce salarii sunt pentru hardware engineer cu experienta peste 5ani?

aka Luni, 13 Mai 2013

stie cineva cam care sunt salariile pe marketing?

Pentru a vizualiza toate informatiile va rugam sa intrati in contul dumneavoastra .

base Joi, 09 Mai 2013

nu stiti ce salar are un ORDER HANDLER pe GERAMANA ?

Cibanel Marti, 07 Mai 2013

Salariu emerson 14 apr 2013, data analyst, 3200 Ron Brut, deci vreo 2200 si ceva ...

toni Miercuri, 01 Mai 2013

@MiMi: la compania despre care e threadul. am fost chemat la al doilea interviu cam la ...

alin Marti, 30 Apr 2013

la ce interval ati fost chemati la al doilea interviu?

MiMi Luni, 29 Apr 2013

@toni .. la ce companie?

toni Sambata, 27 Apr 2013

entry level = 1700 net pt. majoritatea posturilor. conditii de lucru ok, experienta mea ...

MiMi Joi, 25 Apr 2013

pentru sales support engineer stie cineva cam cum sunt salariile?(entry-level, ...

kiki Miercuri, 24 Apr 2013

pt un order handler stie cineva cam cum sunt salariile ? si poate stie cineva cava si ...

Verde Luni, 22 Apr 2013

Pe postul de Buyer nu are nimeni un habar cam are ar fi salariul de incadrare?

mari Vineri, 05 Apr 2013

@dell : multa bafta!! Sa ai noroc de un recruiter ok :)

Dell Vineri, 05 Apr 2013

@mari: Experienta am destula, ramane de vazut daca au nevoie de cineva,,,,experimentat :)

mari Vineri, 05 Apr 2013

@dell: Daca nu ai experienta in spate, nu prea :) Dar daca ai, cine stie ?!

Dell Vineri, 05 Apr 2013

@mari : Merci de raspuns. Limba e una accesibila, dupa parerea lor (eng/franceza). Sa ...

mari Vineri, 05 Apr 2013

@dell. Pozitia poate fii si entry si middle, daca s-ar putea middle pe salariu de entry ...

Dell Joi, 04 Apr 2013

Buna,As dori ceva informatii despre pozitia de CUSTOMER ORDER COORDINATOR. E o pozitie de ...

Locuri de munca Continental Automotive Group Romania Team Leader Advanced Supply Chain Management -Manufacturing TSR
Continental Automotive Group ...
Locuri de munca Rompetrol Grup - KazMunaiGas Specialist Derulare Contracte
Rompetrol Grup - KazMunaiGas
Locuri de munca Grup Renault Romania Analist Cumparari in Mioveni
Grup Renault Romania
Mioveni, Pitesti
Locuri de munca NXP Semiconductors Romania Software Engineer - AUTOSAR Automotive Products
NXP Semiconductors Romania
Locuri de munca British American Tobacco Romania Senior General Ledger Accountant (Finance)
British American Tobacco ...
E-Commerce Asistent
Program lejer de lucru cu pauza de masa inclusa in program (8 h de lucru din care 30 min pauza de ...
Salariul este atractiv, programul foarte ok!
Supervisor
Program flexibil, colectiv tanar, colectiv ambitios
Integration Engineer
Agent livrator