Productie

• Site: www.emerson.ro

Forum despre Emerson Romania

Bungee Miercuri, 20 Mart 2013

@ Raj Kapur: in umbra anonimatului..stii din sursa sigura? sau doar banuiesti? la volumul de munca descris in fisa postului, mi se pare f putin..dar ..tinand cont de faptul ca suntem in Romania, e posibil sa ai dreptate :(

Raj Kapur Miercuri, 20 Mart 2013

@Bungee , 15 net , maxim .

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Emerson Romania
Bungee Luni, 18 Mart 2013

Stie cineva ce salarii sunt pe administrativ, la Emerson? (pt administrative assistant, de ex)

Raj Kapur Duminica, 17 Mart 2013

@eu , aici depinde de cum negociezi tu .

eu Duminica, 17 Mart 2013

sau aproape 20 :)

eu Duminica, 17 Mart 2013

sa inteleg deci ca in jur de 20... bine ms de informatii.

Raj Kapur Sambata, 16 Mart 2013

@eu , ti-am raspuns mai sus .

eu Vineri, 15 Mart 2013

eu personal stiu germana si engleza la nivel avansat, lucrez de peste 3 ani cu aceste ...

Raj Kapur Vineri, 15 Mart 2013

@eu , intrebarea ta e cam generala , nu exista numai germana , by default trebuie sa stii ...

eu Vineri, 15 Mart 2013

Nu stiti cumva ce salarii sunt pe limba germana ???

alex Sambata, 09 Mart 2013

si eu vreau o adresa pt CV, multumesc

himalaya Sambata, 09 Mart 2013

o adresa de e-mail stie cineva pt a trimite un CV?multam fain

Adi Luni, 25 Feb 2013

Am aplicat pe un post unde am mai multa experienta decat se cerea, am fost chemat la un ...

Simi Joi, 14 Feb 2013

Am aplicat si ei intrucat indeplinesc conditiile precizate de ei, dar nu m-a sunat ...

pisti Miercuri, 13 Feb 2013

Am fost fe 2 ori la interviu dar niciodata nu m-au sunat dupa interviu desi mi-au promis ...

Radu22 Miercuri, 16 Ian 2013

cam ce salarii sunt pe la Emerson in Cluj pe support? Apropo, Emerson are sediu doar in ...

Alex Duminica, 13 Ian 2013

Dar salarul unui simplu operator,cat este? Ofera tichete de masa?

Ionut Mihai Luni, 24 Dec 2012

Am scris mai sus cat am cerut, nu am negociat nimic doar am fost intrebat despre nivelul ...

eu Sambata, 22 Dec 2012

si apropo, tu cat ai cerut? salariul se negociaza? ms

eu Sambata, 22 Dec 2012

salut mihai. cand primesti oferta, ne spui si noua pe unde se invarte salariul pt o ...

Locuri de munca BCR - Banca Comerciala Romana SA Internship Front Office - Bucuresti
BCR
Last update: 30.06.2017
Locuri de munca Easy Asset Management IFN SA (iCredit) Colector Buzau
iCredit
Buzau
Last update: 06.07.2017
Locuri de munca Veo Worldwide Services (VEO Finances) Manager echipa achizitii (cu limba rusa)
VEO Worldwide Services
OTP Advisors
Zalau
Last update: 19.06.2017
Network engineer
  • Cafea sau sucuri oferite gratuit
Game tester
  • Abonament la sala de fitness / masaj
Inginer proiectant ...
  • Concediu de maternitate & paternitate
Merci meme123! O companie care se respecta ar trebui sa faca acest lucru, parerea mea. Am mai fost la interviuri la alte firme si am ...
Gya33 21.08.2017
Cristophor 20.08.2017
Care este salariul de bază ca reprezentant comercial pharma?
andreidp 20.08.2017
Manager Trainee
NOC Technician
IT Support
HR Specialist
Confidential
Aceasta este concluzia la care a ajuns un studiu realizat de catre o echipa mixta de cercetatori din Olanda si Israel. Autointitulat primul ...
Liber profesionistii, acei oameni care se descriu a fi proprii lor sefi, sunt din ce in ce mai numerosi pe piata muncii. Indiferent de ...
Acum insa urmeaza prima intalnire de lucru, cea in care seful se va comporta ca... seful, nu ca un partener de dialog, asa cum a fost la ...