Productie

• Site: www.emerson.ro

Forum despre Emerson Romania

Dana Marti, 28 Oct 2014

@Debitel Am inceput chiar in primele zile din Septembrie deci ne apropriem de 2 luni. Problema e ca dupa fiecare etapa mi sa zis ca in x saptamani revin cu raspuns iar acum dupa faza cu referintele mi sa zis ca totul e ok. in rest raspuns/oferta inca nimic... Tie cand ti-a dat raspuns dupa faza cu referintele? Mersi
Debitel Marti, 28 Oct 2014

@Dana Mai asteapta. O luna de zile nu-i chiar atat de mult. La mine, pana sa imi faca oferta, treaba asta a durat patru luni, trecand prin toate etapele pe care le-ai menteionat anterior
Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Emerson Romania
dana Marti, 28 Oct 2014

Hey all. "Recent" (din Septmebrie) am fost sunat pentru un post de Collection Specialist, si din Septembrie tot tine procesul de recrutare. Am trecut de interviul initial cu HR, cu HR-TL, interviul cu TL si managerul din strainatate, si am fost si sunat sa dau 2 numere de telefon pentru referinta.
De atunci au mai trecut cateva zile, si acuma nu stiu ce la ce sa ma gandesc, de ce tine si aceasta ultima parte asa lung...
@ opinie Luni, 27 Oct 2014

ok man, merci. Voi aplica, imi voi incerca sansele. Vedem ce iese.
Opinie Vineri, 24 Oct 2014

@ @opinieDifera, din cate am auzit. Insa nu stiu cat, deoarece nu prea discuta lumea ...
Nick Joi, 23 Oct 2014

@Alina: Sales Support Engineer pt. Italia/UK/Norvegia/Olanda. Se porneste de la un ...
Alina Joi, 23 Oct 2014

de asemenea* imi cer scuze pentru neatentie
Alina Joi, 23 Oct 2014

Salut! Daca vorbesc fluent limba engleza si italiana pentru ce pozitie mi.ati recomanda ...
@opinie Miercuri, 22 Oct 2014

Dupa cum raspunzi, banuiesc ca esti un angajat de la Emerson. am o intrebare, poate ma ...
Opinie Sambata, 04 Oct 2014

@ionDepinde in ce BU lucrezi. De exemplu in RSS la mine nu se fac ore suplimentare, insa ...
Andrei Vineri, 03 Oct 2014

Buna ! Ce salariu se ofera pentru un proaspat absolvent al UTCN ??? mentionezi ca am ...
ana Joi, 18 Sep 2014

Imi poate spune cineva la interviul telefonic cam ce sau despre ce intreaba?
filo Miercuri, 17 Sep 2014

Buna, vad ca au anunturi ptr marketing, stie cineva cat sunt de reale? eventual detalii ...
ion Sambata, 23 Aug 2014

Oamenilor, la emerson se munceste foarte foarte mult!!! pe bani de nimic!!!!! credeti-ma, ...
TNT Miercuri, 13 Aug 2014

Aveti idee care ar fi salariul pentru customer service representative pe rusa + engleza ?
Opinie Luni, 11 Aug 2014

@alina - nu-ti fie jena sa dai un telefon sau sa trimiti un email daca a trecut perioada ...
alina Duminica, 10 Aug 2014

@opinie : multumesc frumos de raspuns. indiferent de natura lui - eu inca astept feedback.
Opinie Sambata, 09 Aug 2014

@Pucca - nu stiu un salariu, insa stiu ca este muulta bataie de cap si destul de ...
Candidat Emerson Vineri, 08 Aug 2014

AM dat un test in excel, am dat interviuri am fost nevoit sa ma deplasez pe o distanta ...
alina Vineri, 08 Aug 2014

Stie cineva cam in cat timp esti contactat pt un feedback - pozitiv sau negativ - dupa ...

Locuri de munca Societe Generale European Business Services SA Junior Accounts Payable with French
Societe Generale European ...
Last update: 10.07.2017
Locuri de munca Temenos Romania UXP Developer - Analytics
Temenos
Last update: 06.07.2017
Locuri de munca DB Schenker Global Services Europe Cluster Manager General Ledger
DB Schenker Global Services ...
Last update: 10.07.2017
Locuri de munca Veo Worldwide Services (VEO Finances) Manager buyeri cu limba italiana
VEO Worldwide Services
Iasi