Energia Resurselor Umane SRL (ERU)

Recrutare / Resurse umane

Nu sunt evaluari
  • Site: -

Forum despre Energia Resurselor Umane SRL (ERU)

SORIN Joi, 19 Dec 2013

DACA SUNTETI CAREVA DIN BUCURESTI VAS RUGA SA VEDETI CAT AR COSTA UN ANUNT CU CE AM PATIT NOI CA SA VADA SI ALTII SI SA NU FACA CA SI NOI SI SPER CA UN ANUNT LA TV AR REZOLVA CEVA
SORIN Joi, 19 Dec 2013

VYV EU ZIC SATI VEZI DE TREABA TA CA ESTE O TEAPA FOARTE MARE ITI CERE 490 PTR DOSAR SI 200 SA FACI ANALIZELE SI SA ASTEPTI PANA TE SUNA EI SI DACA INSISTI U SA SUNI ITI VA SPUNE CA DOSARUL ESTE IN PROCESARE AI GRIJA EU NU TE SFATUIESC
Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Energia Resurselor Umane SRL (ERU)
SORIN Joi, 19 Dec 2013

OAMENI BUNI AR TREBUI SA LUAM MASURI SI CEI CARE AU CEVA CUNOSTINTE LA TELEVIZIUNE SA FACEM CUMVA SA DAM PE POST SA AFLE SI CEILALTI CARE AU PATIT LA FEL DAR NU AU GASIT SAITUL SANT SIGUR CA SUNT MAI MULTE PERSOANE SI SA NE ADUNAM SA MERGEM IMPREUNA SI SA NE CEREM DREPTURILE >>>SAU SA FACEM UN MEMORANDUM CU NUMELE SI SEMNATURILE NOASTE LA UNIUNEA EUROPEANA > LA DREPTURILE OMULUI>
eu Miercuri, 18 Dec 2013

Doamne ma fereste...incredibil! :(Doamnelor, domnilor, nici o firma care vrea sa te ...
marian Miercuri, 18 Dec 2013

eru nu are contract cu nimeni afara sunt hoti si mincinosi
eu Miercuri, 18 Dec 2013

te-ai trezit miki
miki Miercuri, 18 Dec 2013

Da este o mare teapa aceasta firma Energia Resurselor Umane SRL,Oameni buni ,recent mi ...
clara Marti, 17 Dec 2013

nu sant de la firma dar I mi place sa mi bag nasul sorry boys
anonim Luni, 16 Dec 2013

asta este firma ise spune si eru unde sa pleci tu nu vezi cite tepe au dat sau nu stii sa ...
eu Luni, 16 Dec 2013

citeste si u mai sus si te convingi!!!!!!!!!!!!!
vyv Resita Luni, 16 Dec 2013

buna seara,am fost contactata de o firma din arad pt plecare in germ sau austria la munca ...
alex Luni, 16 Dec 2013

atentie mare. azi la stiri au anuntat intrarea in insolventa a firmei .teapa este ...
SORIN Luni, 16 Dec 2013

MARIANE AI DREPTATE ESTE VORBA DESPRE O PEPINIERA SI MIE MIAU ZIS CURIERAT RAPID SOFER ...
SORIN Luni, 16 Dec 2013

SUNT DIN HUNEDOARA SI AM PATIT EXACT CA SI VOI DAR SUNT LA ACEASI FIRMA CA SI MARCEL SI ...
sile Duminica, 15 Dec 2013

pt clara dute cu comentarile tale !
marian Duminica, 15 Dec 2013

clara ce nu-ti este clar eu noi luptam sa va oprim tu lupti sa puteti fura in continuare ...
valentin Sambata, 14 Dec 2013

am trimis un mesaj important pt toti pagubitii,dar cineva la oprit nu la lasat sa fie ...
varga Sambata, 14 Dec 2013

veti rade de mine,e pentru prima oara cand doresc sa-mi caut de lucru, si sant curios ce ...
clara Sambata, 14 Dec 2013

mariane esti un nimic credema
marian Vineri, 13 Dec 2013

pt andrei asa este o adunatura de inselatori dar actele nu sunt in regula si la firma ...

Locuri de munca Marquardt Schaltsysteme SCS Disponent productie
Marquardt
Sibiu
Last update: 28.06.2017
Locuri de munca OC Prod Group Design Engineer
OC Prod HR Consulting
Iasi
Last update: 03.05.2017
Locuri de munca BIA Business Intelligence Alliance Casier pentru TOYOTA Bucuresti Nord
BIA Human Resource Management ...
BUCURESTI, Voluntari
Recrutor
  • Concediu de maternitate & paternitate
27.07.2017
27.07.2017
Buna ziua! Ce salarii sunt la Aerotec, in productie, logistica? Am auzit foarte multe cunostinte spunand ca: este foarte lejer dpdv al ...
Pokke 26.07.2017
Support Technician