Energia Resurselor Umane SRL (ERU)

Recrutare / Resurse umane

Nu sunt evaluari
  • Site: -

Forum despre Energia Resurselor Umane SRL (ERU)

costi din roman Marti, 19 Noi 2013

Am fost si eu la ERU pe strada padrii ,in luna iulie.mi sa spus ca plec intro luna.de atunci ma tot amina.este o firma foarte mincinoasa.cind sun la telefon,imi spun ca nu au venit actele.am cheltuit 400€ cu tot cu drum.cum putem sa ne recvperam banii.astept un raspunns.00765527551

boss Marti, 19 Noi 2013

marian ce ai facut ai mai vb cu ei?ziceau ca mai au plecari pe 20,22,25 luna asta

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Energia Resurselor Umane SRL (ERU)
boss Marti, 19 Noi 2013

alis ,daca este asa spune unde stai ,cum se numeste firma la care lucrezi ca nu cred ca este mare secret si in ce domeniu esti ,adica mai multe detalii,sau ne minti ca alina sunteti colegi!

diana Luni, 18 Noi 2013

pt marian nu nu am plecat.....

alis Luni, 18 Noi 2013

Eu nu mai inteleg dar chear asa este de greu sa credeti ca nu va mint,ce detali sa dau ca ...

Adalbert Luni, 18 Noi 2013

Buna,si eu sunt tot din Arad mai este o firma din asta pe str arenei nr 5,stie cineva ...

lia Luni, 18 Noi 2013

Pt alis da si tu niste detalii.Nu pot sa cred ca sunt 99% pacalitii si doar 1% cei care ...

lia Luni, 18 Noi 2013

Alina draga eu te cred dar cum se face ca doar tu ai plecat?unde ai plecat?da si tu niste ...

sile Duminica, 17 Noi 2013

pt marian Ai dreptate !

diana ai plecat si tu

alis Sambata, 16 Noi 2013

De ce nu credeti

pt marian Ai dreptate !

vise

sile Sambata, 16 Noi 2013

pt alis lasa si tu un nr de tel sa vorbim eu nu cred ca ai plecat pe mine nu mau sunat ...

alis Vineri, 15 Noi 2013

Eu am plecat azii oameni buni cu firma asta

marian pt lia Vineri, 15 Noi 2013

cred ca si pe voi va vraji cu un telefon a doua zi astai inceputul cosmarului ei cred ca ...

Am plecat dragilor

Ceau eu sunt pe drum de azi dimineata am plecat. La 10 din fata firmei

alina Vineri, 15 Noi 2013

Astazi am fost sunata de catre ei si mi-au pus ca luni este plecarea din fata firmei,eu ...

marian Vineri, 15 Noi 2013

am lasat nr meu pt sie nu vreti sa facem o lista cu numele noasrte cu nr de tel si nr de ...

Locuri de munca MAHLE Componente de Motor SRL Customer Logistics
I.FUTURE
Last update: 25.07.2017
Network engineer
Game tester
  • Concediu de crestere a copilului
  • Traininguri / formari profesionale oferite gratuit sau cu reducere
Inginer proiectant ...
  • Concediu de maternitate & paternitate
Merci meme123! O companie care se respecta ar trebui sa faca acest lucru, parerea mea. Am mai fost la interviuri la alte firme si am ...
Gya33 21.08.2017
Cristophor 20.08.2017
Care este salariul de bază ca reprezentant comercial pharma?
andreidp 20.08.2017
Manager Trainee
NOC Technician
IT Support
HR Specialist
Confidential
Aceasta este concluzia la care a ajuns un studiu realizat de catre o echipa mixta de cercetatori din Olanda si Israel. Autointitulat primul ...
Liber profesionistii, acei oameni care se descriu a fi proprii lor sefi, sunt din ce in ce mai numerosi pe piata muncii. Indiferent de ...
Acum insa urmeaza prima intalnire de lucru, cea in care seful se va comporta ca... seful, nu ca un partener de dialog, asa cum a fost la ...