Energia Resurselor Umane SRL (ERU)

Recrutare / Resurse umane

Nu sunt evaluari
  • Site: -

Forum despre Energia Resurselor Umane SRL (ERU)

adi craiova Vineri, 05 Apr 2013

fratilor mergem peste ei sau ne vaietam toate , zilele cu cate un comentariu care nu ajuta la nimic ,,,, unde sa dus 10 mil sa mai duce unu dar o data ajuns acolo le arat eu ce anseamna sa dai teapa nustiu cine ma mai poate opri an ziua aia ,sunt anstare de orice,JUR cand ma stiu anselat sunt anstare de ori ce .dPE 15 APR VREAU SA MERGEM LA EI CINE ESTE DEACORD SA MA SUNE LA 0763819097 ,HAI SA NUI MAI LASAM SA NE PROSTEASCA
anonim Joi, 04 Apr 2013

ms de comentarii ca era sa o patesc si eu!
Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Energia Resurselor Umane SRL (ERU)
simona Joi, 04 Apr 2013

Am fost si eu la Arad si am depus dosar,am chitanta,bon la banii care mi-a luat dat a treqt 2 luni si nimic.nu a sunat nimeni,am sunat sa vad cum merge procesarea doasrului mi-a ras un baiat asta dupa ce am insistat o ora sa sun,l-am int pe acel baiat cum merge procesarea dosarului la care el mi-a sp k tre sa aj din germania ca mai dureaza,dar care mai doriti putem merge la arad la un post de televiziune,la politie,am venit din capatu tari pt contractu acela si am cheltuit in jur de 300euro.Care vrea sa ne facem dreptate astept aici un semn de la voi.
aura Joi, 04 Apr 2013

deci mergem peste ei sau nu? ce facem, stam si asteptam sa ce? nu o sa ne faca nimeni ...
adi craiova Miercuri, 03 Apr 2013

salut mario am primit mesajul tau tiam si raspuns, era vorba ca mergem saptamana asta ...
cineva Miercuri, 03 Apr 2013

am obs si am citit multe comentarii la aceasta firma.tocmai ma interesasem de ea si ma ...
satan3l Miercuri, 03 Apr 2013

faceti ceva fratilor ca daca plangeti pe forum nu rezolvati nimik
viorel Miercuri, 03 Apr 2013

si eu am depus actele. Am facut 1200 km dus intors. Daca e teapa vom vedea.
Atitudine Marti, 02 Apr 2013

HAIDETI SA TRIMITEM LINK-UL ACESTUI FORUM LA TOATE TELEVIZIUNILE IMPORTANTE DIN TARA , SA ...
aura Marti, 02 Apr 2013

si eu vreau sa merg peste ei, sunt din Ploiesti , pe langa banii imprumutati, ma mai ...
eu Marti, 02 Apr 2013

dar nu vati gandit ca poate din toti pagubitii dati si peste cine nu ...
eu Marti, 02 Apr 2013

daca cumva intra pe aici si cei din firma si eu sunt sigur a intra sa vada ce se spune pe ...
eu Marti, 02 Apr 2013

sunt pe cale sa imi pierd familie tot,asa ca pt mine nu mai conteaza prea multe
eu Marti, 02 Apr 2013

pacat ca sunt cam departe ca eu faceam urat,daca eream aproape de ei,nu ma intereseaza de ...

eu am ajuns la 10 milioane fratilor cu tot cu cheltuieli,
eu Marti, 02 Apr 2013

DAKA VATI STRANS MAI MULTI SA IMI ZICETI SI MIE CU CINE SA IAU LEGATURA CA MA BAG SI EU
V.Vasile Marti, 02 Apr 2013

Va multumesc din inima ca m-ati avertizat cu firma asta. Am citit si eu unul din ...
lol Marti, 02 Apr 2013

astept raspunsuri
lol Marti, 02 Apr 2013

buna si eu am depus dosarul impreuna cu prietena mea akm 2 luni si nimica.maine vreau sa ...
mh Marti, 02 Apr 2013

salutare tuturor si eu sunt unul dntre voi si as vrea sane strangem toti inpreuna ptr a ...

Locuri de munca Brainspotting SRL Solution Architect
ManpowerGroup Romania
Last update: 29.06.2017
Tehnician
  • Telefon de serviciu
  • Concediu de crestere a copilului
Reprezentant
  • Telefon de serviciu