Equity One

Fax: 031.425.7913
    Site: www.equityone.ro

Forum despre Equity One

cata Joi, 17 Iul 2014

Am fost sunat azi de ei si trebuie sa merg maine la ora 17 la interviu, merita sa te bagi ?

Alina Luni, 12 Mai 2014

A mai fost cineva sunat pentru o pozitie de Asistent Manager la Equity Invest?
M-au sunat si pe mine fara ca eu sa aplic vreoadata la ei, iar in conditiile in care am citit toate parerile imi e frica sa nu ajung acolo si sa inteleg defapt ca pozitia de Asistent Manager este mai exact o pozitie de Agend callcenter.
Deci va rog sa imi spuneti cei care stiti, este acelasi lucru ?
Multumesc!

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Equity One
Rmn Luni, 12 Mai 2014

Buna tuturor , am fost sunata azi de aceasta firma pentru interviu, chiar daca nu am aplicat cv la ei,din ce am citit nu stiu ce sa cred,daca sa merg miercuri sau nu.
Dalya spune mi te rog daca ai fost la interviu si cum a fost , ce parere ti ai facut.

borys Joi, 27 Mart 2014

Buna am fost sunat de aceasta firma imi pute-ti spune si mie daca a fost cineva la ...

tamy Marti, 11 Mart 2014

M-au sunat si pe mine sa merg la interviu...sunt programata pentru luni... nu stiu ce sa ...

dany Sambata, 15 Feb 2014

cum ma pot angaja la equity one?

bla bla... Vineri, 07 Feb 2014

Hmm....A fost cineva sunat/a pentru postul de secretara in cadrul acestei companii?

dreptate Vineri, 24 Ian 2014

Referitor la CONTRACT - specific conditiilor tarii in care traim, si ...

dreptate Vineri, 24 Ian 2014

Am fost si eu chemata la interviu fara sa fi aplicat ceva la ei. Inainte sa ma prezint la ...

as Vineri, 22 Noi 2013

chiar nimeni nu are nimic de adaugat?

as Joi, 14 Noi 2013

pareri noi mai sunt?

stii cine sunt Marti, 05 Noi 2013

Inca ceva firma este la Universitata ,Str Academiei, nr 39-41, cladirea Academiei Center, ...

stii cine sunt Marti, 05 Noi 2013

M-au sunat si pe mine de la Equity One s-a tinut interviul 3 zile de pe data de ...

KITY ETY Marti, 05 Noi 2013

Am lucrat in Equity One 2luni si jum si a fost suuuuper dragut ....m.am dezvoltat atat ...

marius popa Duminica, 06 Oct 2013

Am lucrat la ei in ianuarie, in afara de faptul ca la sfarsitul lunii primeam ...

Effy Duminica, 29 Sep 2013

Am fost la interviu si inca sunt indecis daca sa ma duc sau nu in proba.Am ramas surprins ...

Zoro Vineri, 20 Sep 2013

Pe langa faptul ca stai acolo toata ziua si nu mai ai timp de absolut nimic... mai ...

mihai Luni, 12 Aug 2013

Este legal acest job?

simo Marti, 06 Aug 2013

eu lucrez de 5 luni la aceasta companie...te ajuta sa te dezvolti f mult...e normal sa te ...

tedhunsogbs Duminica, 28 Apr 2013

eu am fost la interviu pe 26.04, initial m-au sunat dak mai sunt interesata pt pozitia d ...

Locuri de munca Credit Europe Bank Contabil
Credit Europe Bank (Romania)
Last update: 09.08.2017
Locuri de munca Heaven Solutions Junior Software Tester
Heaven Solutions
Strainatate, Iasi
Last update: 28.07.2017
Locuri de munca DK Global Recruitment German language jobs in Bucharest !- ITS roles  RS
Last update: 11.08.2017
Network engineer
Game tester
  • Concediu de maternitate & paternitate
Inginer proiectant ...
Merci meme123! O companie care se respecta ar trebui sa faca acest lucru, parerea mea. Am mai fost la interviuri la alte firme si am ...
Gya33 21.08.2017
Cristophor 20.08.2017
Care este salariul de bază ca reprezentant comercial pharma?
andreidp 20.08.2017
Manager Trainee
NOC Technician
IT Support
Suport tehnic
Asistent manager
Liber profesionistii, acei oameni care se descriu a fi proprii lor sefi, sunt din ce in ce mai numerosi pe piata muncii. Indiferent de ...
Acum insa urmeaza prima intalnire de lucru, cea in care seful se va comporta ca... seful, nu ca un partener de dialog, asa cum a fost la ...