Ericsson Romania

• Web: www.ericsson.com

Forum despre Ericsson Romania

dorin Luni, 10 Mart 2014

Buna ziua.
Am fost sunat pentru a fi programat la interviul cu HR (cel de-al 2-lea, la cel tehnic am fost).
Stie sau ma poate ajuta cineva cu ceva detalii ?...in ce consta interviul la HR pentru un post BO (back office) ?
Se dau cumva si teste de limba engleza ?
Multumesc, numai bine.

desprefirmeUsermar2013@yahoo.com Sambata, 08 Mart 2014

buna,ma poate ajuta cineva cu niste informatii legate de salarii?ma intereseaza pt un job pe support cu experienta, deci probabil voi fi incadrata la back office. multumesc mult de tot

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Ericsson Romania
gyy Marti, 04 Mart 2014

@ hope: depinde; daca ai mai avut si o discutie libera din care a reiesit ca ai experienta pt ceea ce cauta, atunci ar fi in regula. Daca insa testul a fost singurul lucru tehnic din interviu, atunci depinde de ceea ce cauta. Depinde pt ce nivel de experienta erai recrutat si unde ai aplicat. 60% pt un senior este destul de putin.

@ Razvan: ai fost chemat probabil pt un proiect nou de anvergura care vine in curand la Front-Office. Daca nu ai fost sunat pana acum, cel mai probabil ai fost respins, pt ca se cauta angajarea a aproximativ 100 persoane.

@ dudu: nedeterminata. Depinde cat de repede au nevoie, uneori se misca mai repede, alteori mai greu. Ti-as sugera sa contactezi tu HR-ul mai bine si sa intrebi (asta daca te grabesti sau ai o alta oferta).

dudu Luni, 03 Mart 2014

Job back office (BO) - Contractele de munca se incheie pe perioada determinata sau ...

Razvan Luni, 03 Mart 2014

Stiti cumva cat dureaza pana primesc un raspuns la interviu de la hr? Am fost acum ...

Hope Sambata, 01 Mart 2014

Buna ziua,Am si eu o rugaminte: am fost la primul interviu pentru un post BO (back ...

gyy Miercuri, 26 Feb 2014

tu esti interfata intre client si centrul de operatiuni de aici din Ro; sedinte, ...

Gabi Luni, 24 Feb 2014

Aveti idee care este range-ul salarial pentru pozitia de Customer Operation Manager si ...

bico Duminica, 09 Feb 2014

salut, ce stiti despre customer project manager? ce nivel e (se cer minim 8 ani de ...

buhubu Sambata, 08 Feb 2014

@red russianIn cazul in care nimeresti pe un proiect cu echipa mai mare vei avea ture ...

Red Russian Vineri, 07 Feb 2014

Stie cineva care este programul de ture in FO NOC? Stiu ca sunt ture de cate 12 ore dar ...

John Luni, 03 Feb 2014

Salut,Stie cineva cu cat se plateste postul "Change coordinator" ?

Vasile Vineri, 31 Ian 2014

Este o companie in crestere, de aia au 4 pagini de job-uri

buhubu Joi, 30 Ian 2014

Din pacate se intampla multe prin ericsson. Cand m-am angajat eu ca FO se dadea 3000 brut ...

nick Luni, 27 Ian 2014

sunt proaspat absolvent de facultate si m-am angajat in FO pe un salariu de 3800 brut. Nu ...

una Miercuri, 22 Ian 2014

Eu am fost la un interviu la ei, angajau pe perioada determinata,stie cineva daca regula ...

eu Luni, 25 Noi 2013

a mai fost cineva la interviu pentru pozitia de Order Desk? Detalii despre proces?

wow Miercuri, 20 Noi 2013

sunt ceva informatii despre pozitia de Business Intelligence Analyst? interviu, nivel ...

geo78 Marti, 19 Noi 2013

salutare,stie cineva ce presupune primul interviu pt jobul: Cloud Solutions Billing 2nd ...

corina Vineri, 15 Noi 2013

Careva info referitor la Front Desk Russian?Atmosfera..salariu?

Locuri de munca DK Global Recruitment Finnish speaker jobs, vacancies in Bucharest !- Account Payable role RS
Last update: 14.08.2017
Locuri de munca ECTA 74 Software SRL IT Support Specialist in English and Italian
ECTA SOFTWARE
Last update: 24.07.2017
Locuri de munca Eastrategies SRL Redacteur Scientifique en Financement de la R&D (H/F)
EASTRATEGIES SRL
Game tester
  • Traininguri / formari profesionale oferite gratuit sau cu reducere
Inginer proiectant ...
  • Concediu de maternitate & paternitate
Am interactionat de doua ori cu aceasta firma, din punctul meu de vedere nu ii pot recomanda.De fiecare data am avut impresia ca am fost ...
Macatumba 23.08.2017
Buna ziua, stie cineva ce salarii ofera pentru postul de coordonator buyeri?
Trepadus 23.08.2017
Ai aflat ceva între timp?
Madalina028 23.08.2017
Programator Java
700 LEI
Support Technician
Casier si lucrator ...
Agent vanzari
Consilier vanzari
Operator relatii clienti
Sunt aproape sigur ca majoritatea persoanelor care isi cauta un loc de munca, cu atat mai mult unul necalificat, nu pornesc in aceasta ...
Suna foarte tentant sa lucrezi acasa, comod, fara teroarea condicii la ore mici, fara neplacerile provocate de un sef artagos. Sa fii ...
Dincolo de relatiile de munca, intre colegi se nasc adesea si relatii de natura personala, unele pozitive, altele mai putin. Petrecand ...