Ericsson Romania

• Profil companie inactiv
  • Web: www.ericsson.com

Forum despre Ericsson Romania

Adnana Joi, 07 Mart 2013

Poate cineva sa-mi spuna daca esti respins doar in baza salariului cerut? Adica desi te potrivesti postului si ai trecut de toate interviurile, poti sa primesti raspuns negativ doar pentru ca ai cerut un salariu mai mare decat banda de incadrare?

Bianca Marti, 05 Mart 2013

Eu am auzit numai de bine despre ei, sper sa am sansa sa lucrez acolo intr-o zi. Urmaresc mereu joburile postate de ei, poate apare ceva si pe limba straina pe care o stiu eu.

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Ericsson Romania
dia Joi, 28 Feb 2013

alte pareri? eu am auzit numai de bine.

cora Marti, 19 Feb 2013

Poate cineva sa dea detalii despre postul de eSourcing Analyst?

Pentru a vizualiza toate informatiile va rugam sa intrati in contul dumneavoastra .

Liam C Duminica, 17 Feb 2013

" firma asta plateste al 13-lea salariu + bonus" Nu s-a mai dat salariul #13 de ...

alyna Vineri, 15 Feb 2013

@memeStrategic Sourcing Manager (orientativ) - 4000 Ron

Laura Sambata, 26 Ian 2013

@Caty - nop, inca niciun raspuns. asta e...intre timp am acceptat alta oferta cu un nivel ...

sdfgh Sambata, 26 Ian 2013

Salariile de entry level incep de la un 3000 brut, la care se adauga bonuri de masa, 16% ...

Romina Vineri, 25 Ian 2013

Toate ca toate.. firma asta plateste al 13-lea salariu + bonus in functie de performanta ...

Caty Joi, 24 Ian 2013

Nu, eu am fost pentru sourcing analyst. Tot nu ai primit raspuns?

nick Miercuri, 23 Ian 2013

M-ar interesa in special pt partea de Project Manager, Solution Configuration Manager, ...

ben hur Miercuri, 23 Ian 2013

niveluri nu stiu...pot da un exemplu de salariu: sourcing applications analyst 2900 de lei

meme Miercuri, 23 Ian 2013

o da, buna intrebarea. mai ales daca se stie pt Strategic Sourcing Manager :D orientativ

nick Miercuri, 23 Ian 2013

Poate cineva sa expuna niste nivele de salarii?

baiat bun Vineri, 18 Ian 2013

Baieti, daca va intereseaza sa vedeti ce posturi mai aveti, faceti-va un cont de aici ...

Laura Vineri, 18 Ian 2013

si tu ai fost la interviu pentru acelasi post?

Caty Joi, 17 Ian 2013

Absolut nimic, ba chiar am trimis acum o saptamana un mail in care intrebam ce se ...

Laura Joi, 17 Ian 2013

Buna Caty, strategic sourcing manager se numeste pozitia. nu ai primit niciun mail, nimic?

Caty Joi, 17 Ian 2013

Buna Laura. Pentru ce post ai fost la interviu? Eu am fost acum o luna la primul interviu ...

Laura Miercuri, 16 Ian 2013

Hello, stie cineva cat de anevoios este procesul de recrutare dupa al doilea ...

Locuri de munca Camusat Rom Telecomunicatii NOC Support Responsible (with French, Support Group)
Camusat Rom Telecomunicatii
Locuri de munca Telekom Romania Mobile Communications SA Operator Telesales SME Brasov
Telekom Romania Mobile ...
Brasov
Locuri de munca Vodafone Romania Part-time Internship in Retail @ Vodafone Stores
Vodafone Romania
BUCURESTI, Cluj Napoca, Timisoara
Locuri de munca Vodafone Romania Digital Core Solution Architect
Vodafone Romania
Locuri de munca UPC Romania IT APPLICATIONS SUPPORT ENGINEER
UPC Romania
Transport planner
Industrie dinamica, provocari continue, rampa de lansare
Profesionalism, dedicatie, smpatie.
Montator subansamble