EY Romania

• Profil companie activ
  • Site: www.ey.com/ro

Forum despre EY Romania

@ Alex Duminica, 27 Apr 2014

Asteapta pana pe 15 Mai. Am participat la o prezentare a lor la ASE si cineva a intrebat dupa ce data iti dai seama ca nu ai trecut de selectia CV-urilor. Si raspunsul a fost 15 Mai.

Au aplicat peste 1000 de persoane si nu este usor

Alex Duminica, 27 Apr 2014

Salut! Are cineva idee pana cand vor trimite linkurile pentru testul video? Eu inca nu am primit nimic si nu stiu de ce, pentru ca CV-ul este foarte bun :))

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in EY Romania
Cezar Vineri, 25 Apr 2014

Pun si eu aceeasi intrebare ca si @Fabi: a primit cineva raspuns dupa interviul video?

Ioana Vineri, 25 Apr 2014

Stie cineva de salariul pentru pozitia Junior IT Advisory?

Pentru a vizualiza toate informatiile va rugam sa intrati in contul dumneavoastra .

CDC Vineri, 25 Apr 2014

Multumesc mult de nformatii. In prezent castig acelasi salariu, dar nu-mi place de loc ce ...

@ CDC Joi, 24 Apr 2014

Un Junior are acum 1960 Ron net.Overtimeul, jumatate se plateste175%, jumatate se ...

cristi Miercuri, 23 Apr 2014

Raluca, poti sa dai un exemplu de intrebare?

raluca Miercuri, 23 Apr 2014

Intrebarile sunt in limba englz :)

Diana Miercuri, 23 Apr 2014

Am primit si eu linkul pt interviul video, imi poate spune cineva daca e in engleza sau ...

Fabi Marti, 22 Apr 2014

A primit cineva raspuns dupa interviul video?

CDC Duminica, 20 Apr 2014

Mi-am instalat ultima versiune de flash player, am selectat camera si microfonul (nu ...

gigi Sambata, 19 Apr 2014

Nu a mers la mine. La altcineva?

David Marti, 15 Apr 2014

Buna Jojo, ce fel de intrebari ti s-au pus la interviul online?

CDC Luni, 14 Apr 2014

Salutare,Sunt aproape decis sa imi urmez visul din facultate si sa aplic pentru a lucra ...

:) Duminica, 13 Apr 2014

hello pentru ce oras ati aplicat si mai exact pe audit sau taxe?

Jojo Duminica, 13 Apr 2014

salutare. tie ti-a mers sa faci interviul?ca pe mine nu m-a lasat sa trec de practice ...

gigi Sambata, 12 Apr 2014

salutare. am un video interviu la EY. a mai dat cineva? stie cam ce intrebar sunt si in ...

intrebare Vineri, 28 Mart 2014

de audit pt provincie stiti ceva? alex ai avut ceva teste? mersi mult :)

@alex Joi, 27 Mart 2014

Cool. Iti urez multa bafta !

alex Joi, 27 Mart 2014

junior tax consultant

Locuri de munca APT Resources and Services SRL B2B Corporate Catalog Admin with Spanish
APT Resources and Services SRL
Locuri de munca DK Global Recruitment AR open role for German!Join our team! (AI)
Locuri de munca Adecco Romania Planificator Productie
Adecco Romania
Locuri de munca Professional HR Agent Back Office - Bucuresti
Professional HR
Locuri de munca HR Gold C#.NET Software Developer
HR Gold
Operator
Program de lucru lejer.Cantina cu mancare buna.Pentru cine fumeaza tigari la discretie in ...
Administrator cont
Colegi draguti, mereu dispusi sa te ajute
Programator PHP
- echipamente de lucru moderne - posibilitatea de a lucra de acasa- salarii competitive- colectiv ...
Coordonator echipa
Consilier contact Center