Ernst & Young Romania

Fax: 021.310.7193
    Site: www.ey.com/ro

Forum despre Ernst & Young Romania

Alex Duminica, 27 Apr 2014

Salut! Are cineva idee pana cand vor trimite linkurile pentru testul video? Eu inca nu am primit nimic si nu stiu de ce, pentru ca CV-ul este foarte bun :))

Cezar Vineri, 25 Apr 2014

Pun si eu aceeasi intrebare ca si @Fabi: a primit cineva raspuns dupa interviul video?

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Ernst & Young Romania
Ioana Vineri, 25 Apr 2014

Stie cineva de salariul pentru pozitia Junior IT Advisory?

CDC Vineri, 25 Apr 2014

Multumesc mult de nformatii. In prezent castig acelasi salariu, dar nu-mi place de loc ce ...

@ CDC Joi, 24 Apr 2014

Un Junior are acum 1960 Ron net.Overtimeul, jumatate se plateste175%, jumatate se ...

cristi Miercuri, 23 Apr 2014

Raluca, poti sa dai un exemplu de intrebare?

raluca Miercuri, 23 Apr 2014

Intrebarile sunt in limba englz :)

Diana Miercuri, 23 Apr 2014

Am primit si eu linkul pt interviul video, imi poate spune cineva daca e in engleza sau ...

Fabi Marti, 22 Apr 2014

A primit cineva raspuns dupa interviul video?

CDC Duminica, 20 Apr 2014

Mi-am instalat ultima versiune de flash player, am selectat camera si microfonul (nu ...

gigi Sambata, 19 Apr 2014

Nu a mers la mine. La altcineva?

David Marti, 15 Apr 2014

Buna Jojo, ce fel de intrebari ti s-au pus la interviul online?

CDC Luni, 14 Apr 2014

Salutare,Sunt aproape decis sa imi urmez visul din facultate si sa aplic pentru a lucra ...

:) Duminica, 13 Apr 2014

hello pentru ce oras ati aplicat si mai exact pe audit sau taxe?

Jojo Duminica, 13 Apr 2014

salutare. tie ti-a mers sa faci interviul?ca pe mine nu m-a lasat sa trec de practice ...

gigi Sambata, 12 Apr 2014

salutare. am un video interviu la EY. a mai dat cineva? stie cam ce intrebar sunt si in ...

intrebare Vineri, 28 Mart 2014

de audit pt provincie stiti ceva? alex ai avut ceva teste? mersi mult :)

@alex Joi, 27 Mart 2014

Cool. Iti urez multa bafta !

alex Joi, 27 Mart 2014

junior tax consultant

@ alex Joi, 27 Mart 2014

Tu pentru ce pozitie ai aplicat ?

Locuri de munca DWF Copywriter @ DWF
DWF
Last update: 10.08.2017
Locuri de munca Lidl Romania Manager Magazin Curtea de Arges (f/m)
LIDL Romania
  • Cafea sau sucuri oferite gratuit
Game tester
  • Cafea sau sucuri oferite gratuit
Inginer proiectant ...
Merci meme123! O companie care se respecta ar trebui sa faca acest lucru, parerea mea. Am mai fost la interviuri la alte firme si am ...
Gya33 21.08.2017
Cristophor 20.08.2017
Care este salariul de bază ca reprezentant comercial pharma?
andreidp 20.08.2017
Manager Trainee
NOC Technician
IT Support
Suport tehnic
Asistent manager
Liber profesionistii, acei oameni care se descriu a fi proprii lor sefi, sunt din ce in ce mai numerosi pe piata muncii. Indiferent de ...
Acum insa urmeaza prima intalnire de lucru, cea in care seful se va comporta ca... seful, nu ca un partener de dialog, asa cum a fost la ...