Ernst & Young Romania

Fax: 021.310.7193
    Site: www.ey.com/ro

Forum despre Ernst & Young Romania

rcons Luni, 15 Iun 2015

Eu abia am avut interviul final saptamana trecuta. Mi s-a spus ca voi primi un raspuns saptamana asta sau cel tarziu saptamana viitoare.

andrei1991 Luni, 15 Iun 2015

@rcons din cate am inteles se vor angaja 25 de persoane pe advisory.
ati primit careva vreun raspuns dupa interviul cu partenerul? Mie mi-a spus la interviu ca maxim 1 luna si eu am fost pe 22 mai. Cat despre salarii, sunt undev in jurul lui 2000 net

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Ernst & Young Romania
rcons Luni, 15 Iun 2015

Also, are cineva idee la ce salarii ne putem astepta pentru Advisory?

Teo001 Sambata, 13 Iun 2015

Hey :) a avut cineva interviu telefonic cu partenerul pe audit? Imi puteti da cateva ...

rcons Sambata, 13 Iun 2015

@andrei1991 Ai idee cam cate persoane au fost la MegaDays pentru Advisory Bucuresti si ...

svelena Marti, 09 Iun 2015

Noutati pe audit in bucuresti?a fost sunat cineva sa primeasca raspunsul final?

andrei1991 Vineri, 05 Iun 2015

din cei care ati fost la onterviul final pe advisory bucuresti, ati primit careva vreun ...

Teo001 Joi, 04 Iun 2015

Buna tuturor:) sunt din CJ si am participat la EY Megadays si am trecut in urmatoarea ...

svelena Joi, 04 Iun 2015

Buna a primit cineva raspunsul dupa interviul cu partenerul pe audit?

user24 Miercuri, 03 Iun 2015

Buna! A dat cineva interviul cu partenerul (Audit) si a primit răspuns?

christynna Miercuri, 03 Iun 2015

@Lumi02, uita-te mai sus ca a scris dragos1392 ce s-a dat... la fel am avut si noi. Succes

rcons Miercuri, 03 Iun 2015

Are cineva idee daca MegaDays pentru Bucuresti inca se mai desfasoara sau s-a terminat ...

Lumi02 Marti, 02 Iun 2015

Buna Christinna, Eu nu am participat inca la MegaDays in Timisoara, abia saptamana ...

Lumi02 Marti, 02 Iun 2015

@Christinna, eu nu am participat inca la MegaDays, abia saptamana viitoare. Nu a mai ...

AncaB Luni, 01 Iun 2015

svelenaAudit pt ce birou? Bucuresti? pe mine ma intereseaza la Cluj daca a avit cineva ...

svelena Luni, 01 Iun 2015

multumim @andrei1991 pentru raspuns si succes

svelena Luni, 01 Iun 2015

a fost un interviu normal cu intrebari de genul de ce ai ales ey, cateva lucruri despre ...

andrei1991 Duminica, 31 Mai 2015

Am fost eu la interviu cu partenerul pe advisory. Nu este studiu de caz, ci doar testare ...

rcons Duminica, 31 Mai 2015

@svelena Cand ai avut interviul cu partenerul? A fost interviu gen studiu de caz sau doar ...

svelena Duminica, 31 Mai 2015

am si eu o intrebare cand primim raspunsul final dupa interviul cu partenerul?

Locuri de munca A&D Pharma Credit Controller - perioada determinata
A&D Pharma
Last update: 07.08.2017
Locuri de munca Software Development Competence Centre Software Development and Research Engineer
Software Development ...
  • Asigurare de viata
Accounts Payable
  • Abonament la sala de fitness / masaj
Collection Officer
  • Concediu de crestere a copilului
Buna,Am fost contactata pentru un interviu, pozitia consilier juridic insolventa. Va rog daca ma puteti ajuta cu detalii (desfasurare ...
cristina_pulbere2000 16.08.2017
Pentru sales admin analist aveti ceva informatii despre post, salarii etc?
melek2017 16.08.2017
Dupa absolvirea unei facultati de economie ajungi sa spui ca ai noroc daca esti angajat printr-un program de MANAGEMENT TRAINEE, cum e ...
Vilcea 15.08.2017
Coordonator Recrutare
Casier
Engineer
Reprezentant medical
Reprezentant comercial
Technical Support Engineer
Privita in ansamblu, piata muncii din Romania este una robusta, tara noastra avand chiar cel mai mic procentaj de someri din randul tarilor ...
Peste jumatate dintre angajati isi iau parte din treaba de la birou cu ei acasa, si asta nu din prea multa dragoste pentru compania pentru ...
Cu totii am folosit cel putin odata tehnologia pusa la dispozitie de catre companiile pentru care lucram si in scopuri personale, nu doar ...