Ernst & Young Romania

Fax: 021.310.7193
    Site: www.ey.com/ro

Forum despre Ernst & Young Romania

christynna Vineri, 29 Mai 2015

Am participat eu din Cluj... ai primit ceva raspuns?
Lumi02 Vineri, 29 Mai 2015

Puteti sa imi spuneti si mie, daca a mai participat cineva in acest an la MegaDays? Poate chiar cineva din Timisoara...
Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Ernst & Young Romania
andrei1991 Luni, 25 Mai 2015

Salut! A fost cineva la interviul final pe advisory si poate oferi ceva detalii?
rcons Miercuri, 20 Mai 2015

Nu are nimeni nici un feedback in legatura cu interviurile pentru Advisory?
andrei1991 Duminica, 17 Mai 2015

Salutare! A mai participat cineva la EY mega days pentru advisory si poate oferi ceva ...
alba Joi, 14 Mai 2015

A fost cineva pentru interviu Audit assistant la Bucuresti?
dragos1392 Miercuri, 13 Mai 2015

Pe audit Bucuresti cine a mai aplicat/fost la Ey Mega Days?
rcons Miercuri, 13 Mai 2015

@dragos1392 Am aplicat pentru pozitia de Junior Consultant - Performance Improvement in ...
dragos1392 Miercuri, 13 Mai 2015

@Rcons pentru ce departament ai aplicat si unde?
rcons Marti, 12 Mai 2015

@andrei1991. Am primit raspuns cum ca un interviu pe skype va fi programat in urmatoarele ...
andrei1991 Marti, 12 Mai 2015

cei care ati aplicat pe advisory, ati primit raspunsul de la SHL dupa testul de la ei de ...
dragos1392 Marti, 12 Mai 2015

Voi pentru ce posturi ati aplicat?
dragos1392 Marti, 12 Mai 2015

Am aplicat pentru junior auditor bucuresti..numai in romana.
andrei1991 Marti, 12 Mai 2015

@dragos 1.tu pentru ce post ai aplicat?2. Studiile de caz, răspunsurile, prezentările ...
AncaB Marti, 12 Mai 2015

Toate astea in engleza??? any advice? Eu am vineri de la 8:30. ..
dragos1392 Marti, 12 Mai 2015

Buna..am revenit..Deci Megadays consta in 3 etape:1.Exercitiu scris: vei primi un fel de ...
dannyella2007 Marti, 12 Mai 2015

deci, cum a fost ieri la mega days? dragos
dea Luni, 11 Mai 2015

dragos1392Asteptam sa revii cu detalii. Sunt super curioasa ce s-a intamplat la mega day. ...
dragos1392 Luni, 11 Mai 2015

Eu ma duc astazi la EY mega days la 14:50 in bucuresti. O sa revin cu informatii.
dannyella2007 Duminica, 10 Mai 2015

Mai detaliat ce presupun aceste Mega days? eu marti trebuie sa fiu la bucuresti la mega ...

Locuri de munca UPA Solutions Game Advisor cu Limba Franceza
UPA Solutions
Last update: 24.05.2017
Locuri de munca UPC Romania Contabil Clienti si Venituri
UPC Romania
Last update: 18.07.2017
Locuri de munca Nestle Romania Nestle Needs YOUth - HR Traineeship (1 year)
Nestle Romania
Last update: 12.07.2017
Locuri de munca Lidl Romania Vanzator Hunedoara (f/m)
LIDL Romania
  • Concediu de maternitate & paternitate
  • Concediu de crestere a copilului
Reprezentant
  • Masina de serviciu
Bonurile de masa se acorda abia dupa trei luni, timp in care seful de sector te face treptat sa renunti singur prin tot felul de mizerii, ...
idnick 28.07.2017
Pentru locatia din Timisoara stiti ceva?
DenisaDeni 27.07.2017
AnnA91 27.07.2017
Grafica/Video
Applications Engineer
Grafica/Video
Customer support
Referent resurse umane
Primele șase luni ale anului au adus în peisajul economic românesc cu 31.23% mai multe firme decât în perioada similară a anului ...
Agenția Națională pentru Ocuparea Forței de Muncă (ANOFM) a anunțat săptămâna aceasta faptul că pentru luna august are ...
Producătorul de țigări Philip Morris si-a anunțat intenția de a modifica liniile de producție a fabricii de țigarete din Otopeni ...