Eta2U

• Site: www.eta2u.ro

Forum despre Eta2U

Eta Joi, 04 Iul 2013

Cand m-am angajat la ei mi s-a zis: "Noi nu ne batem joc de angajati" si asa a fost. Salarizare buna, peste cei din Altex, Flanco, etc. Program decent, mediu placut. Intr-adevar, promovare doar in Timisoara.

Fost angajat Eta Vineri, 25 Ian 2013

Minim pe economie pe cartea de munca, 1000 in mana pe retail dca esti vanzator plus bonuri de masa vreo 160 lei si bonuri din rate de la BT in functie de suma totala lunara, prima de 400 lei de sarbatori si bacsis din piraterii; ajungi la 1500-1800. Daca esti sef de magazin iei pe carte mai mult si in mana pana la 2000, minim 1500. E frecus intre colegi dar daca ai nervi nu e o problema. In schimb se fura la greu. Eu am plecat datorita furturilor pe care le plateam eu pentru altul. Conducerea e buna. Trocan Sorin e foarte bun ca Director Retail. Situatia se schimba putin mai jos de el.
Mediul e placut si profi, investitia in staff e buna, mie mi-a placut per total. Posibilitati de promovare doar in Timisoara.

Resurse Umane
Stabilitate. Salariul era oferit mereu la timp. Se respecta legislatia in vigoare.
proiecte interesante cu tehnologii in trend
Prospector de piata
- salarizare ok pentru entry-level- colegi ok- program flexibil
Concurs
Project manager