EvoTracking SRL (EvoGPS)

IT&C

• Site: www.evogps.ro

Forum despre EvoTracking SRL (EvoGPS)

traiandragomir Duminica, 01 Feb 2015

Salut! Intru si eu putin in discutie, avand in vedere ca pana acum balanta inclina spre o firma "extrem de neserioasa" (ca sa il citez pe alex2see), si nu mi se pare corect.

Lucrez ca programator la Evotraking (Evo GPS), in Ploiesti, de aproape 4 luni de zile. Am gasit acolo o atmosfera foarte placuta, un mediu de lucru relaxat, unde, ca programator, ai posibilitatea sa si gandesti si sa schimbi pareri cu colegii, ceea ce eu consider foarte important. Nu prea am de unde sa stiu exact care este atmosfera in celelalte departamente, insa, per ansamblu, asa cum am perceput-o eu, cred ca este un mediu de lucru placut.

Sunt subiectiv, dar va spun ca ma duc la serviciu cu placere, si asta cred ca spune multe. Am senzatia ca lucrez "alaturi de prieteni" (colegii de birou), pentru "prieteni" (intreaga firma), nu doar pentru un angajator care imi da banii la timp. Voi aveti acest sentiment acolo unde lucrati in prezent?

Alex Miercuri, 03 Dec 2014

As dori si eu mai multe detalii.

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in EvoTracking SRL (EvoGPS)
iulian Sambata, 17 Mai 2014

alex2see,poti sa detaliezi? pe ce pozitie ai lucrat,salariu,ce trebuia sa faci,targeturi si asa mai departe?

alex2see Luni, 12 Aug 2013

Extrem de neseriosi.dupa fix o luna de zile mi au zis sa imi dau demisia singur sau imi ...

Pentru a vizualiza toate informatiile te rugam sa intri in contul tau.

Veeam Software SRL
Pachetul de beneficii, mediu de lucru cu provocari.
Sales Assistant
- la 4h ai bonuri de masa la fel ca cei de la 8h- program flexibil
Factor postal
Timp liber daca sti sa te organizezi.
Asistent director ...
Casier si lucrator ...