EvoTracking SRL (EvoGPS)

IT&C

• Site: www.evogps.ro

Forum despre EvoTracking SRL (EvoGPS)

traiandragomir Duminica, 01 Feb 2015

Salut! Intru si eu putin in discutie, avand in vedere ca pana acum balanta inclina spre o firma "extrem de neserioasa" (ca sa il citez pe alex2see), si nu mi se pare corect.

Lucrez ca programator la Evotraking (Evo GPS), in Ploiesti, de aproape 4 luni de zile. Am gasit acolo o atmosfera foarte placuta, un mediu de lucru relaxat, unde, ca programator, ai posibilitatea sa si gandesti si sa schimbi pareri cu colegii, ceea ce eu consider foarte important. Nu prea am de unde sa stiu exact care este atmosfera in celelalte departamente, insa, per ansamblu, asa cum am perceput-o eu, cred ca este un mediu de lucru placut.

Sunt subiectiv, dar va spun ca ma duc la serviciu cu placere, si asta cred ca spune multe. Am senzatia ca lucrez "alaturi de prieteni" (colegii de birou), pentru "prieteni" (intreaga firma), nu doar pentru un angajator care imi da banii la timp. Voi aveti acest sentiment acolo unde lucrati in prezent?

Alex Miercuri, 03 Dec 2014

As dori si eu mai multe detalii.

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in EvoTracking SRL (EvoGPS)
iulian Sambata, 17 Mai 2014

alex2see,poti sa detaliezi? pe ce pozitie ai lucrat,salariu,ce trebuia sa faci,targeturi si asa mai departe?

alex2see Luni, 12 Aug 2013

Extrem de neseriosi.dupa fix o luna de zile mi au zis sa imi dau demisia singur sau imi ...

Pentru a vizualiza toate informatiile te rugam sa intri in contul tau.

Locuri de munca Playtika Romania
Playtika Romania
Locuri de munca Cornerstone Technologies
Cornerstone Technologies
Vanzator comercial
Un mediu de lucru curat
Systems Administrator
Salarii peste medie, mediu profesionist.
Personalul prietenos.
Financial controller