Exclusive Employment Agency SRL

Forum despre Exclusive Employment Agency SRL

cristian Vineri, 28 Noi 2014

Cred k trebuie sa-mi ia gandul de la plecare.trebuia sa plec pe 6dec0740787144

elena Vineri, 21 Noi 2014

buna ma pus pe ganduri ce am citit sper sa nu fie teapa si sa pot pleca pe 6 dec la anbalat reviste de promotie daca mai este cineva va rog sa ma sunati la nr 0733365582

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Exclusive Employment Agency SRL
un oarecare Joi, 20 Noi 2014

pe 24,10.2014 am semnat un precontact in care se specifica ca au locuri de munca in germania la firma GAERTNEREI SANNANN SI ESTE PLECAREA PE 15.11.2014 , Ne-au spus ca in cateva zile ne vor suna sa ne comunice ce tr. sa avem la noi si ziua plecarii,nici in ziua de azi nu ne-a mai sunat nimeni, i-am contactat direct si telefonic de nenumarate ori si ne-au zis ca nu au venit contractele din germania :)) cand ad dat banii ne spuneau ca au contracte si plecarea este deja stabilita:)))). Am contactat firma respectiva din germania si habar nu aveau de astia.

piedone Luni, 17 Noi 2014

saluteu am fost pe data de 1-10-2014 .la firma si am platit si a zis ca pe 16 plecam si ...

mianos33 Marti, 28 Oct 2014

nu mai astptati plecarile.am patit-o si noi(eu si sotul).trebuia sa plecam pe 11octombrie ...

ioana Miercuri, 22 Oct 2014

am cotract pe 8 noiembrie va anut daca am plecat sau am luat teapa

lexa Luni, 06 Oct 2014

Imi pare rau sa va dezamagesc dar chiar nu se pleaca cu firma astai, o sa las nr meu de ...

Balaban ioan Luni, 29 Sep 2014

Eu am plecarea pe 11 octombrie spunet va rog daca e falasa sau nu va rog mai multe ...

gigi Miercuri, 17 Sep 2014

din 200 comentarii doar 7 nr. de tel. lasa-ti nr.

cristi Miercuri, 03 Sep 2014

eu si sotia mea am platit si tre sa plecam pe 20 septembrie asa au spus ei dar dupa ce ...

marius Miercuri, 27 Aug 2014

ce facem, mergem peste ei?

alex Luni, 25 Aug 2014

lasati si voi comentarii si nr de tel daca plecati de curand sau ati plecat

ionut Joi, 21 Aug 2014

Este teapa ...nu va mai duceti acolo ca inecatii...noi organizam un grup sa mergem...avem ...

Alex Joi, 14 Aug 2014

salut suntem si noi in situatia voastra, 5 persoane trebuia sa plecam pe 9 august dar se ...

gigi Marti, 12 Aug 2014

lasa-ti numere de tel,al meu e mai sus

lexa Marti, 05 Aug 2014

Bani trebuiesc recuperati .. Noi cand am cerut bani inapoi a zis sa ii dam in judecata . ...

adrian Marti, 05 Aug 2014

firma e tepara...cel putin asta mi-au dovedit mie pana acum. am fot pe 4iunie a.c. pentru ...

sandra Luni, 04 Aug 2014

vecina inca nu a plecat, aceiasi scuza: nu au sosit contractele. nu ii raspunde nimeni la ...

sandra Luni, 04 Aug 2014

salut! o vecina trebuia sa plece in data de 2 in germania laambalat/ cules fructe. Firma ...

caty Vineri, 01 Aug 2014

buna sunt Caty si trebuia sa plec cu sotul meu si nasul meu pe data de 19 iulie dar nu am ...

Locuri de munca Brainspotting SRL Senior Database Developer
Locuri de munca Bergerat Monnoyeur Romania Consilier Finantare
Groupe Monnoyeur
BUCURESTI, Buftea
Last update: 17.08.2017
Locuri de munca Manpower Romania Master Data Specialist (French language)
ManpowerGroup Romania
Last update: 18.07.2017
Locuri de munca Accenture Romania Back Office Assistant with French (Insurance project)
Accenture
  • Abonament la sala de fitness / masaj
Game tester
  • Tichete cadou
Inginer proiectant ...
  • Concediu de crestere a copilului
Merci meme123! O companie care se respecta ar trebui sa faca acest lucru, parerea mea. Am mai fost la interviuri la alte firme si am ...
Gya33 21.08.2017
Cristophor 20.08.2017
Care este salariul de bază ca reprezentant comercial pharma?
andreidp 20.08.2017
Manager Trainee
NOC Technician
IT Support
HR Specialist
Confidential
Aceasta este concluzia la care a ajuns un studiu realizat de catre o echipa mixta de cercetatori din Olanda si Israel. Autointitulat primul ...
Liber profesionistii, acei oameni care se descriu a fi proprii lor sefi, sunt din ce in ce mai numerosi pe piata muncii. Indiferent de ...
Acum insa urmeaza prima intalnire de lucru, cea in care seful se va comporta ca... seful, nu ca un partener de dialog, asa cum a fost la ...