F64 Studio

Nu sunt evaluari
  • Site: www.f64.ro

Forum despre F64 Studio

bribi Marti, 06 Mai 2014

Am fost la interviu la ei pentru postul de coordonator marketing acum un an. Totul a decurs ok, am ajuns pana la al doilea interviu, la care am fost destul de dezamagit. Intrebarile de la acest al doile interviu m-au facut sa-mi dau seama ca ca as lucra cu niste oameni cam ciudati. Nu cred ca la un interviu de angajare e ok sa pui in balanta zodia viitorului angajat sau sa ii spui ca in firma e dezorganizare si ca toti angajatii fac doar ce vor si ca nu mai pot fi stapaniti...Concluzia fost ca mi-au respins candidatura pe motiv ca au gasit alt candidat mai potrivit. Poate ca era intr-o zodie mai buna :))

andrei Duminica, 27 Oct 2013

De ce credeti ca de cateva luni, pe site-ul lor, apar constant locuri de munca?
Magazine noi n-au deschis..

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in F64 Studio
alessa Vineri, 15 Feb 2013

Am fost la 5 interviuri la ei, pt un post de organizare cursuri si expozitii. M-a placut dna de la HR, m-a placut dir general si cand credeam ca urmeaza finally sa discut salariul, m-am intalnit cu o dir adjunct, nu-i retin numele. Frustrata maxim pt ca s-a schimbat la fata cand m-a vazut. Daca stiam ca ma vad cu ea, ma duceam imbracata in trening pt ca se pare ca o femeie aranjata o sperie. Spunea Marian Alecsiu sa-si doreste sa faca un mediu de lucru mai organizat si mai spre corporatie. Mare greseala, era printre putinele firme in care mediul de lucru era placut pt angajati din ce stiam. Oricum, este un mediu pt barbati, de genul rockeri. Cei care pun accent pe felul in care arata nu au ce cauta acolo. Oricum nu intra:))

Locuri de munca Carrefour Romania
Locuri de munca Yves Rocher Romania
Yves Rocher Romania
Locuri de munca Hornbach Romania
Hornbach Romania
Mediul de lucru, posibilitatea de a lucra de acasa, acces la diverse formari
Data entry operator
bonuri de masamediu placut colegi tineri
Tehnic
personal super ok. manager intelegator
Operator cnc
Inginer sisteme software