FF Group Romania

• Profil companie inactiv
  • Site: www.ffgroup.ro

Forum despre FF Group Romania

xyz Vineri, 23 Mai 2014

Daca vrei sa faci o cariera in fashion,trebuie sa-ti placa moda,sa ai stil,nu trebuie sa te prefaci ci sa te fi nascut cu stil.
Nu te prezinti la interviu ca sa dai bine ci pur si simplu esti natural.Daca nu esti facut pentru asta nu vei rezista mult,ci vei schimba multe locuri de munca si te vei alege cu plimbarea,adica Elmec-Inditex-H&M,etc si nu vei ajunge nimic.Mai bine te tii de munca unde esti si vei avea sanse mai mari sa promovezi si atunci vei castiga mai bine.

enzo Miercuri, 04 Dec 2013

Eu am lucrat la ei undeva prin 2007, am stat 8 luni parca, conditile erau aceleasi, salariu mic bonusuri o luna da alta ba.

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in FF Group Romania
Pamy Duminica, 24 Nov 2013

Stie cineva cat e salariul la part time? adica daca e 770 cu bonuri la full, la part time cat e? si programul la part time stie cineva cum e ?

Jimmy Joi, 26 Sept 2013

Salariu mic, lipsa unui sistem de bonusare coerent, in sensul ca e variabil nu constant. ...

Pentru a vizualiza toate informatiile va rugam sa intrati in contul dumneavoastra .

Sabina Marti, 20 Nov 2012

Experienta mea la Elmec nu a fost una prea placuta. Ti se promite la interviu bonusuri, ...

Locuri de munca Fildas Trading Reprezentant comercial - Cluj
Fildas Trading
Cluj Napoca
Locuri de munca Taxify Customer Support Specialist - French - Bucharest
Taxify
Locuri de munca Optimus Transport Debit Control Agent
Optimus Transport
Strainatate, Giurgiu
Locuri de munca Cargo-Partner Expeditii SRL Marketing Specialist Romania & Hungary
Cargo-Partner Expeditii SRL
BUCURESTI, Cluj Napoca, Timisoara
Locuri de munca LKW Walter Transport Management Trainee - cariera in Austria!
LKW Walter
BUCURESTI, Strainatate, Timisoara
E-Commerce Asistent
Program lejer de lucru cu pauza de masa inclusa in program (8 h de lucru din care 30 min pauza de ...
Salariul este atractiv, programul foarte ok!
Supervisor
Program flexibil, colectiv tanar, colectiv ambitios
Integration Engineer
Agent livrator